ממרוקאי ועד בולגרי – אלה העדות שיכולות לקבל דרכון אירופאי מפורטוגל


מי יכול להוציא דרכון פורטוגלי, כיצד בודקים את העניין ואיך זה קשור למדינות שמהן עלו משפחותיכם לישראל?

דרכון
להוצאת דרכון פורטוגלי יש מספר יתרונות שווים.

על היתרונות של דרכון פורטוגלי ודאי כבר שמעתם לא מעט בשנים האחרונות. החל מאפשרות לעבוד בכל אחת ממדינות האיחוד, דרך היכולת ללמוד במוסדות אקדמיים מובילים ועד להזדמנות לדאוג מראש לעתידם של הילדים. אבל מי יכול להוציא דרכון פורטוגלי ומהי הדרך הבטוחה ביותר לגלות את זה? יצאנו לבדוק.

מי יכול להוציא דרכון פורטוגלי?

מאחר שבבסיס בקשת האזרחות עומד הקשר לצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל, צריכים הפונים לבסס את הקשר המשפחתי שלהם אל היהודים שגורשו במאה ה-15. כיצד הדבר נעשה? בצורה פשוטה. כיום, קיים מידע רב אודות המסלול שעברו המגורשים, שנאלצו להתיישב במדינות שונות ברחבי העולם. מסיבה זו, קיימת רשימה של מדינות מזכות, ולכן יהודים שבני משפחתם או הם עצמם עלו מאותן מדינות לישראל, עשויים להיות זכאים לקבל דרכון פורטוגלי בסבירות גבוהה.

ברשימה הזו נמצאות בין היתר לוב, מרוקו, טוניס, מצרים, יוון, בולגריה, אלג'יר, לבנון, עיראק, סוריה, מדינות דרום אפריקה ועוד. באתר פורטוגליס, החברה המובילה בישראל בתחום הוצאת האזרחות הפורטוגלית, תמצאו גם מאגר שמות משפחה שנוצר על ידי הקהילה היהודית בפורטוגל, ואומץ בהמשך על ידי ממשלת פורטוגל. כך שאם תמצאו את שם משפחתכם במאגר, הדבר מהווה אינדיקציה נוספת לכך שאתם זכאים לקבל דרכון פורטוגלי.

האם קיימים זכאים נוספים?

בהחלט. קיימים יהודים שעברו מסלול נדודים שונה, וכאלה ששמות המשפחה שלהם עוברתו או שונו עם הזמן. כך שאם אינכם בטוחים ואתם רוצים לבדוק את העניין, תוכלו לפנות אל אנשי המקצוע של פורטוגליס שיסייעו לכם בנושא. ההיכרות המעמיקה של פורטוגליס עם כל הסעיפים העדכניים, לצד הקשר עם הגורמים המקצועיים הנדרשים בישראל ובפורטוגל עצמה, הופך אותה למוקד מידע מרכזי שחשוב להכיר.

לכן אם אתם רוצים להבין לעומק מי יכול להוציא דרכון פורטוגלי או חושבים שאתם עשויים להיות זכאים, פורטוגליס היא הכתובת המקצועית שחיפשתם. ההזדמנות שלכם להוציא דרכון אירופאי מחכה לכם.

למידע נוסף, בקרו באתר כעת: https://portugalis.co.il/

ממרוקאי ועד בולגרי – אלה העדות שיכולות לקבל דרכון אירופאי מפורטוגל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in