איזה כריות אורטופדיות מתאימות לכאבי צוואר?


כריות אורטופדיות מסייעות בתמיכה בחלקי הגוף הנדרשים, המטרה לסייע לשינה נעימה ולמנוע כאבים. אבל איך בוחרים כרית שמתאימה לכאבים באזור הצוואר? 

מכירים את זה שאתם מתעוררים בבוקר עם כאבי צוואר? אם כן, ייתכן שהאשמה היא בכרית שלכם. כרית שאיננה מתאימה לצרכים שלכם עלולה להחמיר כאבי צוואר קיימים ולהוביל לכאבים חדשים. ולכן כריות אורטופדיות הן תוספת חשובה לבריאות ולכל מיטה. כאבי צוואר הם תופעה נפוצה, ולא במפתיע. החוליות שבצוואר צריכות לתמוך במשקל הראש, ולכן אם הן מתאמצות ולא נמצאות במצב מנוחה כשאתם נחים – התוצאה עשויה להיות לא נעימה.

כריות אורטופדיות
כך תבחרו את הכריות המתאימות לכם

תוכלו למצוא בחנויות ובאתרי האינטרנט מבחר רחב מאוד של כריות, הנבדלות זו מזו בחומרים, בגדלים ובפרמטרים נוספים. כריות אורטופדיות הן אלה שנועדו לתמוך באזורי הגוף השונים, על מנת לאפשר להם להתייצב בצורה נוחה ובריאה. כתוצאה מכך, שינה על כריות אורטופדיות מסייעת להקל ולמנוע כאבי צוואר ונוקשות בצוואר. 

מסיבה זו, חשוב לבחור כרית אורטופדית בהתאם למאפיינים מרכזיים:

  • תנוחת השינה שלכם – אנשים שישנים על הצד, זקוקים לתמיכה שונה מאשר מי שישן על הגב. לכן בזמן בחירת הכרית, בדקו שהיא מיועדת לתנוחת השינה המועדפת עליכם.
  • מידת קשיחות – כריות אורטופדיות מגיעות בדרגות קשיחות שונות, שמשפיעות על התמיכה ועל הנוחות. אם אתם סובלים מכאבי צוואר, העדיפו כריות שאינן רכות מדי (בכדי לספק תמיכה נחוצה) אך גם שאינן קשיחות מדי (שכן הן עלולות להוביל להתגברות בכאב). אחת מהאפשרויות היא בחירה בכרית בעלת מספר שכבות, כאשר המרכז הוא רך ואילו שני החלקים החיצוניים מעט יותר עבים. 
  • האיכות – כריות אורטופדיות הן רכישה שנרצה שתלווה אותנו לאורך זמן. בדיוק בגלל זה, חשוב להסתכל עליהן כעל השקעה ולבחור כרית מבית מותג איכותי, שאכן תצליח במשימה הזו.

ואגב, אל תשכחו גם את המזרון. כריות אורטופדיות הן כמובן בעלות מקום מרכזי בשמירה על הצוואר, אך כך גם המזרונים שעליהם אתם ישנים. אם חלף זמן רב מאז שהחלפתם את המזרון והוא נראה בלוי, א-סימטרי או שקוע, ייתכן שכדאי לשקול זאת בחיוב.

כריות אורטופדיות
איך לבחור את הכרית המתאימה לכם?

איזה כריות אורטופדיות מתאימות לכאבי צוואר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in