ביחד או לבד – האם אימון אישי מתאים לכל אחד?


מתאמנים רבים מתלבטים אם מאמן אישי הוא הפתרון המתאים עבור הצרכים שלהם, ושואלים את עצמם אם מדובר בהשקעה שתצדיק את עצמה. ומה לגביכם?

אימון אישי
אימון ביחד או לחוד?

חלק מהמתאמנים, בדגש על אלה שעדיין לא ניסו אימון עם מאמן אישי, מתלבטים אם מדובר באופציה שיכולה לעבוד עבורם. הם מכירים את פערי המחירים בין אימון אישי לבין אימון בחדר כושר, ולא בטוחים אם העלות תביא תוצאות ואם לא כדי לעשות כושר בבית. מדובר אמנם בחשש נפוץ, אך אם גם אתם שותפים לו – תוכלו להיות רגועים. אחרי שתמצאו מאמן אישי ומקצועי שאתם סומכים עליו, אין ספק שלא תתחרטו.

ראשית, מאחר שאימון עם מאמן אישי יספק לכם מוטיבציה אמיתית. התחושה שהתחייבתם ללכת להתאמן בשעה מסוימת, ששמתם את האימון ביומן ושישנו איש מקצוע שמחכה לכם, תעודד אתכם לצאת מהבית גם בימים שבהם תעדיפו לצפות בנטפליקס. מה שאומר שאם עד כה הייתם מהאנשים שמשלמים על מינוי בחדר כושר ופשוט לא הולכים – עם מאמן אישי זה לא המצב.

מדובר בעובדה שתהפוך את האימונים לחלק מהשגרה שלכם, ולא רק לאירוע חד פעמי. בנוסף, מאמן אישי גם יעזור לכם להימנע מתסכול וכאב ראש. מאמנים מנוסים ירחיקו אתכם ממכשירים שאינם מתאימים לצרכים וליכולות שלכם, וילמדו אתכם כיצד לבצע תרגילים בצורה הנכונה. אז אם מצאתם את עצמכם מבולבלים מול מכשירים ומשקולות, עם מאמן אישי זו כבר לא תהיה בעיה. תדעו במה להשתמש, אילו תרגילים לבצע ובעיקר איך לעשות אותם כמו שצריך. בלי עוגמת נפש במקרה הטוב ונזק פיזי במקרה הרע.

ולבסוף, עם מאמן אישי תוכלו לשרוף קלוריות ולא זמן. תוכניות האימון היעילות שמציעים המאמנים של גרייט שייפ משלבת בכל אימון את כל מה שאתם צריכים. בלי הסחות דעת שנפוצות כל כך כשמתאמנים בקבוצה גדולה. תוך זמן קצר תגלו שאתם נהנים מהאימונים, וכבר לא מגיעים אליהם רק מתוך תחושת חובה. וגם אז, מאמן אישי יוכל לעזור לכם להמשיך וליהנות מהתחושה הזו, בזכות גיוון בתרגילים ובתוכנית האימונים שלא יגרום לכם להשתעמם אפילו לרגע. עדיין לא קבעתם אימון?

מדריך כושר אישי
בואו לברר אם מאמן אישי מתאים לכם

ביחד או לבד – האם אימון אישי מתאים לכל אחד?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in