כל מה שצריך לדעת על טיול אוהלים


טיול שטח

טיול אוהלים בחיק הטבע יכול להפוך לחוויה מהנה למשפחה, אבל כדי להשיג את המטרה הזו חשוב להיערך אליו מראש. אלה כל הפרטים שישדרגו את הטיול הבא שלכם

כולנו חולמים לפעמים לצאת מהעיר, עם אוהל בתא המטען ושיר קטן בלב, לעצור בפינה קסומה בחיק הטבע וליהנות מכמה ימים של מנוחה. בפועל, מטיילים רבים מגיעים אל הטיולים הללו ללא היערכות מקדימה ומבלי שחשבו על כך לעומק – ומוצאים את עצמם בסיטואציות שלא נערכו אליהן. אז מה עושים? כדי ליהנות מטיול אוהלים מכל הבחינות, יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון. אספנו עבורכם את כל הטיפם והעצות שמומלץ להכיר לפני שמתחילים לארוז.

טיול קמפינג בטבע הישראלי

במקום לקחת מכל הבא ליד, היצמדו לרשימה

מטיילים נחלקים לשניים – אלה שמגלים ברגע האמת ששכחו לארוז את מה שחשוב, ואלה שאורזים ליתר ביטחון את כל הבית. מובן מאליו, ששני הקצוות הללו אינם מומלצים. משקל יתר הופך לסרבול אמיתי, בייחוד אם אתם יוצאים למסלולי הליכה, והוא גם מונע מכם למצוא את הפריטים הנחוצים ברגע האמת. ערכו רשימה שתכלול ציוד ליומיום, אוכל ושתייה, ערכת עזרה ראשונה וכל מה שנחוץ כדי להתמודד עם בעיות בכביש (גלגל רזרבי לדוגמה), והיצמדו אליה.

חשבו פעמיים בעת קניית אוהל

אוהל הוא אחת מהקניות המשמעותיות ביותר שיהיה עליכם לבצע כך שבבואכם לקנות אותו, עשו קודם מחקר מקדים. האוהל צריך להתאים לגודל האנשים, להיות עמיד בפני אתגרי מזג האוויר וגם להיות פשוט לתפעול (כדי שלא תגלו בסוף יום ארוך שאתם פשוט לא מצליחים להרכיב אותו). אם אתם מבולבלים נוכח ההיצע, בחרו בחנות שמתמחה בטיולי טבע כמו דקטלון למשל. בכל אחד מסניפי דקטלון, כמו גם באתר הרשת, תוכלו למצוא מבחר אוהלים איכותיים, במחירים ידידותיים. 

אל תשכחו ציוד עזר שיעזור לכם לשמור על ניקיון

עתיד הסביבה נמצא בידיים שלנו. לא תמיד קל למצוא נקודות נוחות לזריקת אריזות של מזון, פחיות ושאריות אוכל. כדי לא ללכלך את הטבע, קחו אתכם תמיד שקיות בהן תוכלו לשמור את האשפה שצברתם. 

כל מה שצריך לדעת על טיול אוהלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in