סובלים מבעיה רפואית? הכירו את לבנת פורן


מצב בריאותי

התמודדות עם נושאים רפואיים עלולה להרגיש כמו מאבק, בייחוד כשנדרשת פנייה לוועדות רפואיות, איסוף טפסים ויצירת קשר עם הביטוח הלאומי. בעזרת לבנת פורן, התהליך נעשה הרבה יותר פשוט

עניינים רפואיים הם אף פעם לא עניין שקל להתמודד איתו, על אחת כמה וכמה כשמדובר בנושא שמצריך טיפול ממושך. במקרה שנדרשת התערבות של הביטוח הלאומי או של ועדות רפואיות, פונים רבים יודעים שעומד בפניהם אתגר רציני. הם צריכים לאתר מסמכים, למלא טפסים, לעמוד בלוחות זמנים וכדומה, ועבור מי שלא מגיע מהתחום – ההתמודדות הזו גוזלת לא מעט זמן והמון כוחות נפשיים. 

כתוצאה מכך, האדם החולה מוצא את עצמו מקדיש פחות זמן לנושאים הרפואיים שמעסיקים אותו, מכיוון שהוא נדרש להבין מתי לפנות לביטוח הלאומי, איזו ניירת נדרשת לוועדה ואיך לא לפספס את המועד שאליו הוא צריך להתכונן. וכשמוסיפים את העובדה שרבים ממגישי הבקשות גם נפלטים משוק העבודה בשל הבעיה הרפואית שלהם, מובן למה הם חשים חוסר אונים. 

הכתובת שלכם לכל סוגיה רפואית

חברת לבנת פורן הוקמה בכדי להביא שינוי בתחום מימוש הזכויות הרפואיות בישראל, בדיוק על רקע מצבים מהסוג שתואר ומצבים רבים אחרים. מכיוון שבחלק לא קטן מהמקרים ההתמודדות עם הבעיה הרפואית היא לחלוטין בלתי צפויה, קל להבין את התסכול, הייאוש והבלבול שמאפיינים את הזמן הזה. הפונים אל לבנת פורן יודעים שיש להם על מי לסמוך באופן מידי, ולא נדרשים לבזבז זמן יקר ולבצע טעויות. עובדי לבנת פורן מגיעים עם הניסיון הנדרש, מכירים היטב את ההליכים המורכבים ויודעים כיצד להתנהל בהם באופן האולטימטיבי. 

בין אם מדובר ביצירת תיק מסמכים מלא ומפורט, מענה על שאלות הנוגעות לתהליך וצמצום משאבים על התרוצצות בין גורמים שונים שלא תמיד מהווים את הכתובת המתאימה. כתוצאה מכך, אם גם אתם מוצאים את עצמם בהתמודדות עם עניין רפואי וזקוקים לעזרה בהתנהלות מול גופים כמו ביטוח לאומי, פנייה אל חברת לבנת פורן תאפשר לכם לצמצם את פערי המידע ולקבל את כל השירותים שאתם זכאיים להם. 


Like it? Share with your friends!

סובלים מבעיה רפואית? הכירו את לבנת פורן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in