הזמנתם משלוח עם חברת GCX? אתם יכולים לישון בשקט


שירות לקוחות אונליין, משלוחים מאמזון וממגוון אתרים נוספים ומסירה נוחה עד הבית. עם GCX המשלוח שהזמנתם נמצא בידיים טובות לאורך כל הדרך

הזמנת מוצרים מהאינטרנט הפכה לחלק בלתי נפרד מהיומיום של צרכנים רבים בישראל. אלא שבין רגע התשלום לרגע המסירה, נמצא שלב נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת. למרות שההזמנות אונליין יוצרות תחושה שהעולם כולו נמצא במרחק נגיעה מאיתנו (או ליתר דיוק – מכרטיס האשראי שלנו), בפועל כל חבילה עוברת מסע ארוך כדי להגיע ליעדה. 

כאשר השינוע והטיפול בחבילות נעשים במקצועיות ובמהירות, קל לשכוח משלב הביניים שכולל את השילוח עצמו. מנגד, חלק לא קטן מהצרכנים חווה גם מקרים של חבילה שמתעכבת או צורך להתמודד עצמאית עם גורמים כמו המכס. אם גם מבחינתכם הזמנת משלוחים מאמזון היא תחביב לכל דבר, ואם אתם נהנים לקנות חכם ברשת אבל לא רוצים לדאוג למשלוח עצמו, עם GCX תוכלו להישאר רגועים.

הזמנת משלוח
הכירו את חברת המשלוחים gcx

נעים להכיר, המשלוח שלכם בדרך

GCX היא חברת בלדרות ישראלית, שמתמחה במתן פתרונות שילוח לצרכנים פרטיים ולעסקים ומחזיקה ברישיון סוכן מכס מורשה. המשמעות היא שאם הזמנתם משלוחים מאמזון או ממגוון אתרים נוספים, נציגי GCX יטפלו במשלוח שלכם לכל אורך הדרך. החל מהתנהלות דרך המכס, דרך סיוע בהסדרת התשלומים הנחוצים, ועד למסירת החבילה בלוח הזמנים הקצר ביותר. 

כך שאם נתקלתם בעבר במצב בו חבילה שלכם נתקעה במכס, עם GCX אתם כבר לא צריכים לדאוג. במקום שתצטרכו לשחרר את החבילה באופן עצמאי, דבר המוביל לעתים רבות לעיכובים ולעלויות נלוות נוספות – GCX ייצגו אתכם בתהליך ויבצעו את כולו במקומכם. לכם יישאר רק להיות ערוכים לקבלתה.

שירות לקוחות אונליין שזמין לכל שאלה

 מטבע הדברים, תהליכי השילוח מעלים אצל לקוחות שאלות רבות. החל מ"איפה החבילה שלי נמצאת?" ועד ל"האם אצטרך לשלם מע"מ?" בזכות מערך שירות מתקדם שמותאם למציאות של היום, תוכלו לקבל את כל המידע הזה וגם פרטים נוספים, ללא צורך בהמתנה על קו הטלפון. שירות לקוחות GCX הוא מערך שירות לקוחות אונליין, שישמח להעניק לכם מידע מלא תוך התחשבות מקסימלית בזמן שלכם.

המשמעות היא שאם אתם זקוקים לסיוע של שירות לקוחות GCX, תוכלו לקבל אותו במגוון דרכים שאינן מצריכות מעבר בין נציגים טלפוניים. איך זה עובד? הכי פשוט ונוח שיש. מאחר שהשאלה הנפוצה ביותר של לקוחות קשורה לסטטוס המשלוח, עם GCX אתם אפילו לא צריכים מוקד שירות כדי לקבל את המידע הזה. פשוט נכנסים לעמוד "מעקב משלוחים" באתר GCX, מזינים את פרטי החבילה ומקבלים את הסטטוס העדכני של החבילה שלכם תוך שניות. 

הזמנת משלוח
עם חברת gcx המשלוח שלכם בידיים טובות.

הזמנתם משלוח עם חברת GCX? אתם יכולים לישון בשקט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in