דיור מוגן – שמים את ההורים במרכז


דיור מוגן במרכז

ליהנות מאורח חיים פעיל, חברים חדשים ודירה מאובזרת, בלי להתרחק מאזור המרכז. בעזרת בתי דיור מוגן במרכז הארץ, גם ההורים שלכם יוכלו לקחת חלק בפתרון המגורים המוביל לגיל הזהב

בני גיל הזהב של היום, הם ללא ספק לא בני הגיל השלישי של פעם. אם בעבר שנות הפרישה מהעבודה סימלו גם האטה בקצב החיים, בשנים האחרונות המצב שונה לגמרי. דור ההורים שלנו מצליח להגיע בבריאות טובה לגיל מתקדם, ולכן היציאה לגמלאות והעשורים שבעקבותיה מהווים עבורם זמן שהם יכולים להקדיש לעצמם. הזדמנות לטייל, ללמוד, לקרוא ספרים, לעשות כושר ולבלות עם חברים בגילם. דברים שפעם לא יכלו לעשות מסיבות כאלה ואחרות, וכעת זוהי הזדמנות שהם שמחים לקחת בשתי ידיים.

בתי דיור מוגן הוקמו כדי למלא בדיוק את הצרכים הללו, ולאפשר לגברים ולנשים בגיל הזהב לחיות בסביבת מגורים שמותאמת עבורם. בטיחותית, נוחה, מוקפת בחברים, בדירה לבחירתם ובגישה מלאה לכל הפעילויות שהם אוהבים. המכשול היחיד שניצב בדרך הוא המעבר מסביבת המגורים המוכרת, אך גם למצב כזה כבר נמצא פתרון. ההורים שלכם התרגלו לחיות באזור המרכז? בעזרת בתי דיור מוגן במרכז – הם לא חייבים להתרחק מהמקומות שהם אוהבים. 

קרוב, מתקדם והכי מוגן שיש

מעבר למקום חדש הוא תמיד חוויה מאתגרת, בייחוד עבור מי שכבר התרגלו לאזור מסוים לאורך רוב חייהם. דיור מוגן במרכז הארץ מאפשר לאוכלוסייה המבוגרת להישאר בסביבה שהם מכירים, ועל ידי כך ליהנות מכל העולמות. איכות חיים גבוהה ושפע פעילויות ברמה היומיומית, לצד קרבה לאתרים, למקומות הבילוי, לחברים ולמשפחה. כך שאם ההורים שלכם רגילים לסדר יום מסוים, לנסיעות אל המספרה האהובה עליהם או לביקור הנכדים בימים מסוימים, הם יוכלו להמשיך ולעשות זאת כמעט באותו האופן. 

במקביל, דיור מוגן במרכז הוא פתרון גם למי שרוצים לנצל את השנים הקרובות להיכרות עם אזורים חדשים בישראל. ההורים שלכם תמיד חלמו על מגורים במרכז, אבל לא הצליחו לממש את החלום הזה? עכשיו הם יכולים. וכל זה, בסביבה בטוחה ועם צוות מסור ומקצועי.

דיור מוגן – שמים את ההורים במרכז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in