ארגון המשימות והפגישות ביומן בהתאמה אישית


יומן שבועי יכול למלא מגוון פונקציות מועילות, ולארגן בצורה נוחה את לוח הזמנים שלנו. כך תכינו גם אתם יומן בעיצוב אישי, שיעזור לכם לעמוד בכל יעד שקבעתם לעצמכם

למרות שחלקנו משתמשים ביומנים דיגיטליים, קשה להתווכח עם העובדה שיומן פיזי הוא הרבה יותר מהנה. יותר ויותר אנשים משתמשים דווקא עכשיו ביומן נייר, שמאפשר להם לא רק לקבוע אירועים אלא גם לקחת חלק בתהליך העיצובי. לקשט, לצייר, להדביק, לשנות, וליצור לעצמם פינה אישית לכל דבר. 

למרות שישנם יומנים צבעוניים ויפים רבים, אף אחד מהם לא מציע את המגע האישי שנלווה להכנת יומן בעיצוב אישי. יומן כמו שאין לאף אחד אחר מעודד ומעורר אותנו לכתוב, ואחרי שהשקענו בו כל כך הרבה – כנראה שלא נשכח אותו באף מקום. בנוסף, הכנת יומן אישי היא דרך נהדרת להוסיף אספקט חיובי אפילו לשבוע עמוס, ולהיות ערוכים יותר לכל אתגר עתידי שיכול להגיע. 

עצבו לכם ולאהובים עליכם את הלוח שנה המושלם

עיצוב יומן שבועי מתחיל בעטיפה, אבל הוא ממש לא מסתיים בה. אז אחרי שעיצבתם לעצמכם כריכה שחלמתם עליה, עם תמונות, רקע וטקסטים שמעוררים בכם השראה או מעלים חיוך, בואו נצלול פנימה. מערכת אתר ymagazin הכינה לכם רשימה, כך תארגנו את המטלות שלכם בצורה הנוחה ביותר בעזרת יומן בעיצוב אישי: 

  • התחילו בתכנון החודשי – דף התכנון החודשי הוא פתרון מעולה לאירועים גדולים וחשובים. פגישה שגרתית תוכלו לסמן בתאריך הרלוונטי, אבל סדנה גדולה, ישיבה חשובה או אירוע אישי שמבטל את כל התכנונים, מומלץ לסמן בדף התכנון לכל החודש. מדובר בפתרון נפלא שמאפשר לתכנן קדימה, אז אם עדיין לא ניצלתם אותו – כדאי להתחיל בו.
  • פריסה שנתית – יש משימה קבועה שאתם עושים בשבוע הראשון של החודש או פגישה שנערכת אחת לחודש? כאן המקום להוסיף אותה לפריסה השנתית. ודאו שבתהליך עיצוב יומן אישי אתם בוחרים בפתרון שכולל בתוכו חגים ומועדים, כדי לא לפספס ולקבוע פגישה במועד בעייתי. 
  • השתמשו במדבקות – אז נכון שמדבקות מקושרות אצל רבים מאיתנו לילדות, אבל כיום זה כבר לא המצב. הכנת יומן אישי הביאה לפריחה של אקססוריז מגוונים, בהם מדבקות שמסמנות מועדים, פגישות, ישיבות, ימי הורים וכדומה. תוכלו למצוא ערכות נושא של מדבקות להורים, למורים, לקרייריסטים ועוד, ולסמן באמצעותן ימים או שעות רלוונטיים ביומן.
  • הדגישו – דרך נוספת לא לפספס שום דבר היא שימוש במרקרים. הדגישו מילות מפתח, בעיקר כשהימים שלכם עמוסים בהתרחשויות, ותוכלו לגלות בקלות ובמהירות לאן להפנות את הקשב. ניתן להשתמש במרקרים בצבעים שונים לפי סוגי האירועים, כדי לדעת על מה מדובר עוד לפני שקראתם את הטקסט. 

עיצוב יומן שבועי היא פעולה מהנה במיוחד, שיכולה להמשיך ולשמח אתכם לאורך כל השנה. כל אחד יכול ליישם טיפים שעוזרים לו, וליצור יומן בעיצוב אישי, משמח וכמובן גם מעודד פרודוקטיביות. 

היכנסו לאתר אלבומי וצפו במגוון יומנים, אלבומים ולוחות שנה לעיצוב אישי ומשלוח עד הבית

ארגון המשימות והפגישות ביומן בהתאמה אישית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in