יצירת ארכיון חשבוניות דיגיטלי לעסק


אם חיפשתם דרך אחת לשדרג את העסק שלכם, ארכיון חשבוניות דיגיטלי הוא המקום להתחיל בו. מה זה אומר, איך מתחילים ולמי זה מתאים? 

נוסף למידע שקשור ישירות לעסק עצמו, כל בעל עסק מגלה כבר בנקודת הפתיחה שיהיה עליו לפנות מקום רב גם למידע נוסף. הכוונה היא כמובן לקלסרים עם חשבוניות, מידע על לקוחות ומסמכים שנחוצים לרואה החשבון ואנחנו אף פעם לא מצליחים למצוא. אובדן של מסמך כזה מוביל ללחץ רב ולפעמים גם להוצאות משמעותיות, וזה עוד לפני שדיברנו על המקום המיותר שכל הניירת הזו גוזלת. אז למה לא להתנהל בצורה שונה? 

יצירת ארכיון חשבוניות דיגיטלי
הגיע הזמן לעבור לחשבוניות דיגיטליות שיהפכו את החיים שלכם לקלים הרבה יותר.

מפנים מקום למה שחשוב באמת

ארכיון חשבוניות דיגיטלי הוא מה שאתם צריכים כדי להשתחרר מהניירת הישנה, ליהנות מרוגע נפשי, ולהימנע ממשברים שנגרמים עקב חיפוש חשבונית ישנה או קבלה מהעבר. בעולם של היום, ארכיון חשבוניות דיגיטלי הוא הפתרון לחלק ניכר מהבעיות של בעלי עסקים. כך שאם עדיין לא ניסיתם אותו, אין לכם מושג מה אתם מפסידים. 

מה אפשר לעשות איתו? ממש הכול. לסרוק ולתייק מסמכים בעלי עותק קשיח, לנהל כמויות מידע גדולות בבת אחת, לאתר מידע תוך רגע, להעביר מסמכים ללקוחות ולספקים ועוד. צריכים לשלוח מסמך לרואה החשבון, למס הכנסה או לביטוח לאומי? אתם ממש לא צריכים לעבוד קשה. גורם מסוים צריך מכם מסמך בדחיפות ואתם בכלל בחופשה? בלחיצת כפתור אחת תוכלו לשגר לו את מה שביקש.

סקאנבוקס – ארכיון חשבוניות דיגיטלי שמבין אתכם

מחפשים ארכיון חשבוניות דיגיטלי שישחרר אתכם ממטלות מעיקות? הכירו את סקאנבוקס. עם סקאנבוקס אתם כבר לא צריכים להיגרר אל רואה החשבון אחת לחודש, ויכולים לוותר לחלוטין על שקיות המסמכים ועל ההדפסות המיותרות. פשוט סורקים מהנייד, מעלים לענן ואומרים שלום לכאבי הראשון ולבלגן. 

סקאנבוקס מיועד לעוסקים מורשים וגם לרואי חשבון, שרוצים להתקדם לפתרון נוח ומתקדם יותר ולוותר על הניירת המעיקה. אם גם הזמן שלכם יקר לכם ואתם רוצים להיפרד לשלום ממרדף אחרי חשבוניות, סקאנבוקס יעזור לכם להתמקד במה שאתם באמת רוצים. היכנסו ונסו!

חשבוניות דיגיטליות
חשבוניות דיגיטליות – הדרך המהירה ביותר לעקוב אחרי כל החשבוניות שלך.

יצירת ארכיון חשבוניות דיגיטלי לעסק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in