כושר בבית: כל האפליקציות השוות לתרגילי כושר בבית


שמירה על כושר הכרחית בכל גיל ובכל שלבי החיים, אבל בתקופה האחרונה שבה כולנו פעילים פחות – היא חשובה מתמיד. איך נעזרים באפליקציות לצורך ביצוע תרגילי כושר גם בבית?

מרגישים פחות פעילים מהרגיל? אתם לא לבד. בתקופה שבה חוגים וחדרי כושר אינם פתוחים, שמירה על כושר והקפדה על פעילות ספורטיבית נמצאות אך ורק בידיים שלנו. כולנו יודעים עד כמה חשוב להקפיד על תרגילי כושר ולהתאמן ברמה היומיומית, אבל לעתים קשה לנו למצוא את המוטיבציה להתחיל. כשאין מאמן שיקפיד על לו"ז הכושר שלנו, ההחלטה להישאר פעילים חשובה מתמיד. אז מה עושים?

בדיוק במצבים כאלה מומלץ לפנות אל אפליקציות הכושר השונות, שיכולות לספק את המענה שכולנו מחפשים. עם המלצות לשלל תרגילי כושר, יכולת למדוד פעילות ספורטיבית ומוטיבציה להקפיד על שמירה על כושר גם כשאין חוגים בסביבה. בואו ונתחיל!

כושר בבית
כל האפליקציות השוות לכושר בבית

לצורך מעקב: Pedometer או Pacer

לפעמים כל מה שצריך כדי לצאת לדרך הוא מידע לגבי ההישגים שלנו כיום. אפליקציות שמודדות צעדים הן דרך מצוינת להתחיל, מכיוון שהן מספקות לנו את המידע המדויק ונותנות מוטיבציה לשבור שיאים מדי יום. Pacer אפילו יוצרת עבורכם מפה של ההליכה שביצעתם.

תחליפי חוגים: Pocket Yoga

אם אתם מחפשים פעילות ספורטיבית שתחליף עבורכם חוג, הינה אפליקציה שאפשר להתחיל בה. עם תרגילים, הנחיות והסברים שתמיד נמצאים בהישג ידכם. יעיל ופשוט.

למי שלחוץ במיוחד בלו"ז: 7 Minute Workout

כמו שאפשר להבין מהשם שלה, האפליקציה הזו מיועדת למי שאין לו רגע מיותר לבזבז. אוסף התרגילים שנותנת האפליקציה מאפשר ליהנות מביצוע פעילות ספורטיבית למשך 7 דקות בלבד. אז אם אתם מחפשים תירוץ להימנע, לא תקבלו אותו כאן.

 תרגילי כושר בבית
בגלל הסגר הכי שווה לעשות ספורט בבית

כושר בבית: כל האפליקציות השוות לתרגילי כושר בבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in