אתרי אופנה ששברו את הרשת


החנויות אולי סגורות בתקופה האחרונה, אבל אתרי אופנה רבים לא הפסיקו לעבוד לרגע. אילו אתרי אופנה שווים עשו את זה טוב יותר מאחרים?

בקיץ עוד היינו בטוחים שעד החורף הקורונה תישאר זיכרון רחוק, אלא שהמציאות הוכיחה שהדברים נראים אחרת. ונוכח העובדה שאין לנו ברירה אלא להצטייד אל החודשים הקרובים, עשינו את זה השנה באופן מקוון. אתרי אופנה שווים בארץ וברחבי העולם הציעו פתרון פשוט יותר לרכישה, עם הנחות שוות לסטודנטים או בכלל, משלוח עד הבית וכל מה שפאשניסטים רק יכולים לרצות בצורה הכי נוחה, פשוטה ומאובטחת. בגלל שאנחנו הישראלים חובבי קופונים חלק מהחברות האופנה המובילות ביניהם: עלי אקספרס אסוס מציעים שלל קופונים נבחרים. צריך רק להיכנס ולאסוף אותם.

אתרי אופנה אונליין
אתרי אופנה שווים שכדי לכם להכיר

אילו אתרי אופנה עשו את זה כמו שצריך?

אתרים רבים התמודדו בקטגוריה הזו, אבל אין ספק ששלושה עשו את זה טוב מכולם. אנחנו מדברים כמובן על אסוס, נאקסט והאתר הסיני שיין. על אסוס נדמה שלא צריך להרחיב, האתר הבריטי שמציע ביגוד ואביזרי אופנה לנשים ולגברים ממיטב המותגים, נמצא איתנו מזה תקופה ארוכה ולא מתכוון ללכת לשום מקום. נאקסט הוא אתר בריטי נוסף, שמציע אתר ישראלי לשיפור חוויית הרכישה וגם אותו ישראלים אוהבים מאוד.

מעניין להרחיב דווקא על שיין (SHEIN) הסיני, שהחל לתפוס את לב הצרכנים הישראלים לא כל כך מזמן, ובחודשי הקורונה כבר כבש אותם בסערה. שיין עשה את זה בזכות שילוב בין שיווק אפקטיבי מאוד (בטח כבר נתקלתם לא פעם בקידום ממומן של פוסטים מבית שיין בפייסבוק), מבחר עשיר וכמובן גם מחירים משתלמים במיוחד ומגוון הנחות כיפיות. נוסף לבגדים למבוגרים, תמצאו בו גם ביגוד ילדים ואביזרים שווים נוספים.

ואם אתם זקוקים להוכחות נוספות על כך שהאתר שיין עושה את זה כמו שצריך, מנתוני ספטמבר האחרון של חברת האשראי כאל עולה כי הוא עקף גם את אסוס וגם את נאקסט בכמות הרכישות שישראלים ביצעו. למעשה, נאקסט הגיע למקום השני ואילו אסוס שנתפס בעבר כאתר הפופולארי ביותר, גירד רק את המקום השלישי ברשימת הרכישות. 

אם גם אתם שייכים לחובבי שיין, אתם ודאי מבינים את הסיבה. ואם עדיין לא יצא לכם, עכשיו זה הזמן!  

אתרי אופנה באינטרנט
אתרי אונליין שווים לקניית בגדים

אתרי אופנה ששברו את הרשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in