כך תצרו אתר מאפס


בניית אתר אינטרנט הפכה למטרה העיקרית של עסקים קטנים, בייחוד במציאות של ימינו. איך עושים את זה בלי להיבהל מרשימת הסעיפים הארוכה? הכתבה שכל בעל עסק צריך לקרוא

מדי שנה עסקים נוספים מצטרפים אל מהפכת האונליין, כולל אלה שטענו בעבר שהמוצרים שלהם פשוט לא מתאימים להימכר מחוץ לחנויות. גם אם עדיין נותרו כמה בעלי עסקים סקפטיים, התפרצות הקורונה הפתאומית כבר הוכיחה להם שהקיום ברשת פשוט הכרחי במציאות של היום. עסקים שיש להם נוכחות וירטואלית מרחיבים את קהל הלקוחות הפוטנציאלי וכמובן גם מגדילים מכירות. 

הבעיה היא שכל מי שמתעניין בנושא של בניית אתר ורוצה ללמוד איך בונים אתר אינטרנט בקלות, מגלה מהר מאוד שמדובר באתגר לא קטן בכלל. אלא שזה לא חייב להיות המצב. ראשית, מכיוון שקיימים אנשי מקצוע רבים שיכולים לעזור לכם, ושנית מאחר שאם יש לכם את הזמן והרצון, תוכלו ללמוד על שלבי בניית אתר אינטרנט ובהמשך גם ליצור אתר משלכם. 

תעביר את תהליך הבניה לחברה חיצונית שתחסוך לך זמן וכסף

כמה מילים על בניית אתר אינטרנט חדש

קיימות תחנות רבות בדרך אל אתר אינטרנט, ולכן לא נוכל להתייחס אל כולן כאן. ברמה הכללית, כדי להבין פחות או יותר עם מה צריך להתמודד ומדוע נדרש לעתים סיוע, אלה השלבים העיקריים בתהליך:

  • תכנון וחשיבה – איך תרצו שייראה האתר שלכם? מה תרצו שיהיה בו? מי קהל היעד? האם אתם מתכננים גם למכור בו מוצרים? אילו אתרים מאותו עולם תוכן מעוררים בכם השראה ולמה? 
  • שלבי בנייה טכניים – בחירה של דומיין ורכישת אחסון, פיתוח ובנייה של "שלד" האתר, עיצוב גרפי וכדומה.
  • כתיבת תוכן – טקסט רלוונטי שגם גוגל יחבב, ויכיל את כל מה שאתם רוצים לשתף עם הקהל שלכם. לרוב אתרים כוללים עמוד "אודות", הסברים אודות השירות או המוצרים, עמוד יצירת קשר ועמודים נוספים בהתאם לצורך.
  • הקמת החנות – הקמה טכנית והעלאת המוצרים הרלוונטיים, חיבור פתרונות סליקה וכדומה.
  • קידום ושיווק האתר – באופן ממומן ואורגני, במטרה להעלות את המודעות ולהזרים תנועה אל האתר החדש שלכם. 
שליטה מלאה על העסק מכל מקום

ואפשר גם להתחבר אל החנות האינטרנטית שלכם

אם כל התהליכים שפורטו נשמעים לכם כמו משימה בלתי אפשרית, אתם מוזמנים להכיר את "החנות האינטרנטית שלי". החנות האינטרנטית שלי הוא שירות מתקדם המיועד לבעלי עסקים, שרוצים להקים חנות אינטרנטית במטרה להגדיל מכירות. היתרון של החנות האינטרנטית שלי הוא בעובדה שמדובר בפתרון שמאפשר לכם לעשות הכול במקום אחד.

הוא כולל ממשק נוח ופשוט בעברית, תמיכה והדרכות לאורך כל הדרך, ואפשרות לשליטה נוחה וקלה בכל התהליך. כדי שהלקוחות הפוטנציאליים יגיעו לחנות שלכם, החנות האינטרנטית שלי כוללת אפילו פתרונות קידום בגוגל, פרסום אוטומטי ב-Facebook ושלל רעיונות מתקדמים נוספים. חשבתם שלפתוח חנות אינטרנטית זה קשה? עם החנות האינטרנטית שלי תוכלו להתחיל למכור בהקדם האפשרי!

כך תצרו אתר מאפס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in