הזמנת משלוחים באינטרנט – צמיחתה של אפליקציית WOLT


קצת קשה להאמין, אבל חברת WOLT נכנסה לחיינו בישראל לפני שנתיים בלבד. מה אפשר ללמוד מההצלחה שלה ואילו שינויים היא הצליחה להכניס בעולם של משלוחים אונליין? 

הזמנת משלוחים אונליין היא פונקציה שמלווה אותנו מזה שנים, וכיום כבר כוללת כמעט כל מוצר שניתן להעלות על הדעת. החל מטלוויזיה חדשה, דרך פירות ישירות מהחקלאי ועד לארוחת ילדים מהמסעדה שהם הכי אוהבים. הפתרון של משלוחי מזון ממסעדות הוא הידוע, הוותיק והמוכר מבין השלושה, ודווקא הוא זה שחווה שינוי משמעותי שסחף ערים רבות בישראל. הסיבה שמאחורי המהפך? חברת וולט.

חברת וולט הוקמה בפינלנד ב-2014, ומאז גדלה והתפתחה למגוון ערים ברחבי העולם. ב-2018 היא הגיעה גם לתל אביב, ולאור ההצלחה הגדולה עברה משם לרמת גן, גבעתיים, הרצליה, הוד השרון, רעננה, חולון, בת ים וערים נוספות. אם יש מישהו שעדיין לא התנסה בה, הגיע הזמן להכיר את המהפכה שהיא יצרה.

WOLT
הזמנת משלוחים דרך האינטרנט עם אפליקצית וולט מהירה ושווה

הדור הבא של משלוחים

במציאות שבה מסעדות רבות מחזיקות בשירות משלוחים, כיצד הצליחה חברת וולט ליצור שינוי גדול כל כך? שאלה מצוינת. בוולט מעניקים שירות הזמנת משלוחים אונליין ממגוון מסעדות, לפי פילוח של ערים וסוג המזון המבוקש. המסעדות יכולות להירשם לאפליקציה, ואילו החברה עצמה אחראית על המשלוח, התשלום והמסירה בפועל. מה שאומר שגם מסעדה שאין לה שירות משלוחים משלה ונמצאת באזורים בהם חברת וולט פועלת, יכולה לקחת חלק. 

השליחים של וולט הם עובדים פריאלנסרים, שמתניידים בדרך כלל באמצעות רכב דו גלגלי – אופניים, אופניים חשמליים, קורקינט וכדומה. ונכון, המודל הזה מזכיר במידה רבה מודלים של חברות נוספות למשלוחים. אז היכן ההבדל?

  • התשלום – שליחי החברה הם כאמור אינם עובדים החברה, ומקבלים תשלום פר משלוח, שעלותו משתנה בהתאם למרחק מהיעד. 
  • שיטת המעקב אחר משלוחים – בניגוד לשירותים אחרים של הזמנת משלוחים אונליין, חברת וולט מאפשרת לכל לקוח לדעת בדיוק היכן נמצא השליח ומתי יגיע. קצת כמו גט טקסי. מרגע ההזמנה הלקוח יכול לראות כיצד מתקדם התהליך, על מנת לקבל את המידע המלא על המשלוח שהזמין. במסך שלאחר אישור ההזמנה הוא רואה מפה שעליה המסעדה ממנה הזמין, כך שקל מאוד להבין היכן נמצא השליח.
  • שירות הלקוחות – שירות לקוחות מהיר ויעיל זמין תמיד לצ'וטט עם המשתמשים דרך האפליקציה. כך שבכל שאלה, בעיה או טענה, יש למי לפנות.
  • סוגי המשלוחים – בתקופה האחרונה הפתרונות שמציעה חברת וולט התרחבו, כאשר בחלק מהערים ניתן להזמין לא רק מזון אלא גם פריטים נוספים. החל מפרחים, דרך מארזים חגיגיים ועד למוצרי פארם. אז אם אתם רוצים לברך מישהו ולוודא שהוא יקבל את המתנה שלכם באופן מיידי, מדובר בפתרון נוח במיוחד. בלי לנחש אם המשלוח כבר הגיע או לדאוג שמשהו הלך לאיבוד.
וולט
הדור הבא של משלוחים – אפליקציית WOLT

הזמנת משלוחים באינטרנט – צמיחתה של אפליקציית WOLT

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in