כך תתחברי לאנרגיה הנשית שלך: סדנאות נשים להעצמה נשית


מסלול החיים התזזיתי מאלץ אותנו לפעול תחת לחצים ואתגרים, ומקשה עלינו לעצור אפילו לרגע כדי לשים את עצמנו במרכז. פעילות העצמה נשית היא הדרך לחשב מסלול מחדש

מתי לאחרונה עצרת ואמרת לעצמך תודה? תודה על מי שאת, על הדרך שעברת, על העוצמה שיש בך ועל המתנות שאת נותנת לעולם. מתי לאחרונה הערכת את היכולות שלך בתור אישה, שיוצרת חיים, קשובה לאחרים ולעתים לא מקדישה מספיק זמן לעצמה. עבור נשים רבות, זה בוודאי לא היה לאחרונה. ואם את אפילו לא מצליחה להיזכר במועד כזה, את כמובן לא לבד.

במציאות של היום, רובנו מרגישות שאנחנו נאלצות לרוץ ממקום למקום, להתמודד עם אינספור מטלות ולהצליח לעשות הכול בלי לעצור לרגע. נשים רבות מתרגלות למציאות החיים הזו, מסתגלות לאילוצים כאלה ואחרים, וכשהן לא מצליחות במשימה מסוימת – הן מאשימות את עצמן. במקום להכיר בכוחות שיש להן ולהיות אסירות תודה עליהם, הן שופטות את עצמן בעין ביקורתית פעם אחר פעם. סדנאות העצמה נשית קמו בדיוק על הרקע הזה, לאור רצון לתת מקום לצורך של כל אישה לבטא את עצמה ולקבל החלטות מתוך היכרות אמיתית עם העוצמה והיכולות שיש לה.

סדנאות נשים
סדנאות להעצמה נשית

מהי פעילות העצמה נשית והאם היא באמת נחוצה?

המושג של העצמה נשית עשוי להיראות משונה גם למי שמחפשת סדנאות מעניינות לנשים. ועם זאת, אם תחשבי עליו לרגע, תגלי שמדובר בבסיס להצלחה שלך באינספור תחומים. העצמה נשית מאפשרת לנשים להאמין בכוח שלהן, להתקדם אל עמדות מפתח, למצוא את ההנאה המרכזית שלהן בחיים ולחיות מתוך אהבה אמיתית למה שהן עושות. בין אם מדובר בקריירה מחוץ לבית, בתחביב חדש, בפתיחת עסק או בהקדשת המשאבים שלהן לאימהות. 

פעילות העצמה נשית מבוססת על מרחב בטוח שמאפשר לכל אישה לחשוב (אולי לראשונה) על מה שהיא רוצה ועל מה שמגיע לה בחיים. להגדיר את עצמה מתוך ההיכרות האישית שלה ולא ביחס לאחרים. לאהוב את מי שהיא, ולהעצים גם את החוזקות שלה וגם את החולשות. 

על מה שמים דגש בכל פעילות העצמה נשית?

קיימות סדנאות מעניינות לנשים שנוגעות בגוונים שונים של העצמה נשית, כך שכל סדנה שמה דגש על פרמטר אחר. ובכל זאת, המשותף לכל פעילות העצמה נשית הוא היכולת של נשים לקבל את עצמן, להאמין ביכולת שלהן לשנות מצב קיים, לסלוח לעצמן על טעויות ובעיקר לדבר על מה שמפריע להן. 

מכיוון שגם רופאים כבר לא מתלבטים לגבי ההקשר בין הגוף והנפש – העצמה נשית יכולה להיות הבסיס שלך לא רק להיכרות עם מי שאת אלא גם להבנה איך להגיע למקום שיגרום לך להרגיש טוב יותר. בין אם מדובר בעבודה, בחיים האישיים והזוגיים או בכל אתגר אחר.

סדנאות לנשים
פעילות העצמה נשית

כך תתחברי לאנרגיה הנשית שלך: סדנאות נשים להעצמה נשית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in