למה כדאי לעסק שלכם להיות קיים גם באינטרנט


אתר אינטנרט לעסקים

העולם היום מתנהל יותר ויותר באינטרנט…

כל הנתונים מראים שהנוכחות שלנו ברשת רק תלך ותגדל. יתרה מכך, כבר כיום שווי השוק של חנויות באינטרנט ושל מסחר מקוון הוא יוצא דופן בהיקפו ומגיע למאות מיליארדי דולרים בשנה, בהיקף שרק הולך וגדל בכל שנה. אם בעבר, חנויות באינטרנט נשמעו כמו חלום רחוק ונבואה הזויה, כיום עסק שאין לו נוכחות באינטרנט הוא עסק שבמידה רבה אינו מחובר למציאות העכשווית של מסחר ושל סחר, לא רק באינטרנט אלא בכלל. ישנם מספר שירותים המציעים אפשרויות להקמת חנות באינטרנט, כמו למשל חנות אינטרנטית של "החנות האינטרנטית שלי" מבית ישראכארט.

החנות האינטרנטית שלי

לחנות אינטרנטית של "החנות האינטרנטית שלי" יש מספר יתרונות שיסייעו לכם לקדם את העסק שלכם, מומחים בבניית אתרים לעסקים כדי למשוך לקוחות נוספים ולהגיע ללקוחות נוספים, ובמיוחד להמיר לקוחות קיימים באופן אפקטיבי ובצורה שתגדיל את המכירות שלכם ובכך תהפוך את החנות שלכם להרבה יותר רווחית, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. בקצרה, ניתן לומר ששלושת היתרונות המרכזיים של חנות אינטרנטית הם בתחומי התדמית, המידע, והמכירות:

ששלושת היתרונות המרכזיים של חנות אינטרנטית

  • תדמית: חשבו על חנויות בעבר. הייתם הולכים ברחוב ומגלים פתאום שלט של חנות שנראה טוב, או לחלופין הייתם מוצאים מודעה בעיתון שכוללת מידע על העסק עצמו. בכל מקרה, הייתם צריכים להגיע אל החנות או לפתוח את העיתון באותו הדף על מנת למצוא את המידע. יתרה מכך, בתור בעל חנות הייתם מראש מגיעים רק אל מי שכבר מצא את המידע הזה והיה הרבה יותר קשה להרחיב מעגלים אל עבר לקוחות חדשים. חשבו על חנות אינטרנטית כמעין מערך שיווק שעובד בשבילכם. אתם יכולים לכתוב כמה מילים על עצמכם, להוסיף סיפורי הצלחה, המלצות מלקוחות ותיקים ועוד תכנים שיוסיפו לתדמית שלכם ויעשירו אותה.
תדמית חברה
תדמית חברה
  • מידע: בדיוק כמו שבעבר לקוחות היו חולפים ליד החנות שלכם והם יכלו לראות את שעות הפתיחה, לשאול אתכם למידע אודות החנות ועוד מידע רלוונטי ומועיל שיכול לסייע להם להגיע אל החנות עצמה גם בהמשך, כל גם בכל הנוגע לחנויות אינטרנטיות. חנויות כאלו יכולות לשמש אתכם על מנת להוסיף עוד מידע ופרטים נוספים אודותיכם ואודות החנות המקוונת, כך מי שכבר נמצא בחנות יוכל לקבל מידע שיסייע לו להתמצא בחנות ולנווט בה בנוחות ובקלות.
מידע על החנות
מידע זה חשוב
  • מכירות וקניות: בסוף, כמו כל חנות בעולם "האמיתי" גם המטרה של חנות אינטרנטית היא להניב רווחים לבעליה. על ידי כך, ניתן למכור מוצרים רבים ולהגדיל מכירות באופן משמעותי ובקלות. ישנם שירותים רבים הקיימים כיום ברחבי הרשת שיכולים לסייע לכם לפתח חנות ולצייד אתכם בכל הכלים הנדרשים עבור חנות מסוג זה, כמו סליקה ויצירת קטלוג עבור החנות, בדיוק כמו הקטלוג של IKEA למשל ועוד חנויות רבות נוספות שכבר כיום משתמשות בכל אותם שירותים על מנת להגדיל רווחים.

למה כדאי לעסק שלכם להיות קיים גם באינטרנט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in