כך תקני באסוס עם שוברי המתנה לחג (כרטיסי גיפט קארד)


gift card

מי לא מכירה את הגיפט קארד? כרטיס המתנה הפופולארי ביותר ממקומות העבודה שלנו לקראת חגים ובאותה נשימה- הלא תמיד שימושי.

לקראת תקופת החגים המתקרבת, לא מעט נשים מוצאות את עצמן תוהות: איזה סוג גיפט קארד הן יקבלו הפעם ממקום העבודה שלהן- האם זה יהיה תו הזהב או שמא זה יהיה דרים קארד. גיפט קארד מהווה כיום את המתנה הפופולארית והחדשנית ביותר אשר מעניקים במקומות עבודה לעובדים, אולם, בד בבד, מדובר במתנה שלעיתים יכולה להיות לא שימושית כלל. גיפט קארד הוא כרטיס אשר מכיל בו סכום כספי שהוטען בו, הרלוונטי לרכישה רק בחנויות או רשתות ספציפיות. עבור לא מעט נשים המקבלות גיפט קארד לרכישה ברשת או חנות כלשהי, אין באמת מה לקנות בחנות או ברשת המדוברת ולכן, הן מוצאות את עצמן  תקועות עם כרטיסי גיפט קארד רבים בארנק ללא שימוש או כרטיסים שפג תוקפם. כמעט כל אישה מתבוננת מדי פעם בכרטיס הגיפט קארד שקיבלה ממקום העבודה כמתנה לחגים, לרכישה במקומות שאין לה מה לקנות בהם או אין בהם הנחות כלל וחולמת על גיפט קארד שהיה יכול לשמש אותה לרכישה במקומות שהיא הכי אוהבת לרכוש: עלי אקספרס, אסוס ועוד.

גיפט קארד לרכישה באסוס- כבר לא חלום!

אם חשבת שגיפט קארד לרכישה באסוס הוא חלום, כיום תוכלי להגשים את החלום הזה באמצעות הגיפט קארד שקיבלת ממקום העבודה שלך כמתנה לחג. נשמע לך לא ריאלי? כנראה שלא הכרת עדיין את סוו=יגי. סוויגי הוא אתר המאפשר לכל אחד להמיר את הגיפט קארד הלא שימושי שלו לגיפט קארד עבור רכישה במקום אחר או לכסף מזומן. מדובר במערכת ממוחשבת אשר בה יש להזין את הפרטים הרלוונטיים על הגיפט קארד שקיבלת ובהתאם לאותם הפרטים- המערכת תמיר את הגיפט קארד לכרטיס רכישה במקום אחר או לכסף מזומן.

סוויגי ידרוש בסך הכל 5 אחוז עמלה על המרה של כרטיס גיפט קארד לאחר ו7 אחוז עמלה על המרת כרטיס גיפט קארד לכסף מזומן. השווי הכספי שבכרטיס ישתנה בהתאם לפרמטרים שונים- יתכן מאוד ששווי הכספי של הכרטיס לא יהיה זהה בפער של יום או שבוע.

asos logo
גיפט קארד לאסוס – חלום שמתגשם

אז איך זה עובד?

את בטח מאוד מתרגשת ומחכה כבר להפוך את הגיפט קארד שקיבלת בחגים לגיפט קארד שתוכלי לרכוש בו באסוס. אסוס הוא האתר החלומי ביותר לרכישה עבור כל אישה: ההיצע הרב, המגוון והמחירים האטרקטיביים בתחום הביגוד, ההנעלה, האקססוריז, ההלבשה התחתונה ועוד, גורם לכל אישה לחזור לאסוס שוב ושוב לצורך רכישה בו. המרת גיפט קארד שקיבלת ממקום העבודה לחנות או לרשת חנויות לא אטרקטיביים, לכרטיס רכישה באסוס זה ללא ספק הדבר האידאלי עבורך בוודאי.

אז מה זה ידרוש ממך? לא הרבה. כניסה למערכת הממוחשבת והזנת סכום הכרטיס שקיבלת וסוג הכרטיס שקיבלת. המערכת תציג לך מיד לאחר מכן את הסכום שמגיע לך במזומן או בכרטיס אחר, בהתאם לפרטים אשר הזנת. אם תבחרי לקחת את מה שהוצע לך, ישלח אליך מייל בו תדרשי למלא פרטים שונים אודות הכרטיס כגון: תוקף כרטיס, מספר כרטיס ועוד. לאחר שתמלאי את הפרטים, ישלח אליך בהתאם לבחירתך כסף מזומן באפליקציה כמו ביט או כרטיס גיפט קארד לרכישה במקום בו בחרת.

האם זה כדאי?

אם את תוהה האם זה כדאי לך, התשובה לכך היא חד משמעית: בהחלט! לא מעט נשים המקבלות גיפט קארד ממקום העבודה שלהן כמתנה לחגים, אינן יודעות מה לרכוש בו ופשוט משאירות אותו ללא שימוש בארנק שלהן. מדובר בהפסד של ממש. לגיפט קארד יש שווי כספי גם אם הוא רלוונטי לרכישה רק בחנות שאת לא מתחברת אליה או אל מוצריה כלל. האפשרות להמיר כל גיפט קארד לכסף מזומן או לכרטיס גיפט קארד לרכישה במקום שבו כן תרצי לרכוש, זהו ללא ספק מצב שבו תצאי מורווחת מכל הכיוונים. על אף שהסכום שיצא לך תמורת הגיפט קארד שלך יכול להיות נמוך יותר מהסכום המקורי, הרי שזה עדיף בהחלט על אי שימוש בגיפט קארד.

סווגי לוגו
פנים חדשות לגיפט קארד שלנו

למה דווקא המרה לגיפט קארד לאסוס?

את באמת שואלת את השאלה הזו? אסוס הוא האתר האידאלי לרכישה עבור נשים. מכיוון שהמחירים באסוס כל כך אטרקטיביים ביחס למחירים בארץ, הרי שבאמצעות המרה של גיפט קארד לאסוס תוכלי לרכוש הרבה יותר פריטים ממה שהיית יכולה לרכוש בכרטיס בחנויות בארץ.  

מהיום, כל אישה יכולה להמיר את הגיפט קארד אותו היא מקבלת לגיפט קארד לרכישה באסוס. לא משנה אם מדובר בתו הזהב או מקסימום גיפט קארד- סוויגי יסייע לכם להפיק את המקסימום מהגיפט קארד שלכן. ניתן להמיר בבת אחת עד 10כרטיסי מתנה אשר יש ברשותכן. אז אם בארנק שלכן יש לא מעט כרטיסי מתנה שקיבלתן ואגרתן ללא שימוש- זה בהחלט הזמן שלכן להיכנס לסוויגי ולהמיר את הכרטיסים שלכן לסכום יפה מאוד שבו תוכלו לפנק את עצמכן בקניה אטרקטיבית באסוס.

 

כך תקני באסוס עם שוברי המתנה לחג (כרטיסי גיפט קארד)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in