העידן החדש של המעשנים : הכירו את הסיגריה אלקטרונית של ג'ול (juul)


JUUL ISRAEL

נראה שטרנד הסיגריות האלקטרוניות רק הולך ומשתכלל בשנים האחרונות ולא הולך לעזוב אותנו בקרוב,
לשוק נכנסים יותר ויותר מוצרים חדשים וטכנולוגיות חדישות המביאות את המוצר המבוקש אל הקצה.

זוהי אמנם חלופה בריאה ואסתטית יותר מעישון סיגריות רגילות אך המעבר אליה לא מובן מאליו עבור מעשנים רבים. לשמחתם של מעשנים אלו הושקה הסיגריה האלקטרונית החדשה של JULL  ויש להם סוף-סוף מוצר מנצח שיכול להעביר אותם מעישון סיגריות רגילות ומזהמות למכשיר פרמיום מוביל בתחום, פשוט וקל לשימוש עם מגוון יתרונות ייחודיים.

שוקלים לעבור לסיגריה אלקטרונית? אין ספק ש – ג'ול היא הסיגריה האלקטרונית שלא סתם כבשה את רשתות המדיה והחדשות השונים.

רק להכניס את הקפסולה ולהתחיל ליהנות

קלה לשימוש, ללא כפתורים או מתגים, נקייה, ללא אפר או ריח רע – ג'ול מספקת את חוויית העישון האולטימטיבית לסיגריה אלקטרונית ומציבה רף חדש בתחום.

ג'ול עוצבה במיוחד למעשנים ומביאה להם את הפתרון המושלם, החל בטכנולוגיה, דרך אופן השימוש ועד הטעמים.

מותג עולמי זה הצליח לבנות מוצר מתקדם שיצא לשוק לאחר שנים של מחקרים ולמידה של התחום הן בפן הבריאות והן בפן העיצובי. מעבדות ג'ול עמדו על המלאכה והצליחו לפצח את הסוד כיצד לשלב טכנולוגיה עם עיצוב ולהביא אותה אל הצרכן בצורה הידידותית ביותר ולאפשר לו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות ולהקל עליו במעבר הבלתי נמנע משימוש בסיגריות רגילות אל עבר פתרון העתיד בתחום – הסיגריה האלקטרונית.

ג'ול
חלופת העישון ג'ול

מהם היתרונות של ג'ול?

לג'ול יתרונות רבים על פני סיגריות אלקטרוניות אחרות, מעבר לעיצוב החדשני וחוויית העישון העילאית:

בניגוד לסיגריות אלקטרוניות אחרות ופחות מתקדמות מבחינה טכנולוגית, לג'ול קיים ווסת בקרת טמפרטורה העושה שימוש חכם במלחי ניקוטין שהופקו מעלה הטבק.

תכונה ייחודית זו לג'ול מאפשרת שימוש ללא אפר וריח רע כאשר ג'ול מדמה את רמת הניקוטין של הסיגריה על מנת לעמוד בסטנדרט של מעשנים, המחפשים חלופה טובה ובריאה יותר.

בנוסף לכך תוכלו להרגיש מיד את העיצוב הפשוט והנוח וליהנות ממגוון טעמים ומהיעדרו של ריח הסיגריות הטיפוסי המציק שנפלט מרוב הסיגריות האלקטרוניות בשוק וגורם לכם להרגיש שלא בנוח לצד חברים בעבודה, במקומות ציבוריים וכדומה.

צעד אחד לפני כולם – הטכנולוגיה המתקדמת של ג'ול

מעבדות JUUL נענו לאתגר ולאחר מחקרים וניסויים רבים הגיעו למוצר מנצח בתחום.

הסיגריה האלקטרונית החדשה והמתקדמת של ג'ול מציעה חלופה פשוטה לסיגריות המכילה רמה דומה של ניקוטין אך מאפשרת למיליוני מעשנים ברחבי העולם להיפטר מהסיגריות הרגילות, לשפר את איכות חייהם ולעשות מעבר קל למוצר אלגנטי, מתקדם ופחות מזהם.

JUUL נטענת באמצעות יציאתUSB  ובעלת מגנון חימום מתקדם היוצר רסס שמתוכנן למזער את אפקט הבעירה.

juul
עיצוב מושלם וטכנולוגיה מתקדת

כיצד עובדת קפסולות ג'ול?

קפסולה מוכנסת לחלקו העליון של המתקן, הקפסולה מכילה תרכובת נוזלית על בסיס ניקוטי ומלח בתהליך קפדני עם בקרת איכות הנועד לגרום למעשנים לקבל את הסיפוק הרגיל המגיע מעישון בעת מעבר מעישון סיגריות רגילות ל-JUUL .

הנוזל הופך למעשה לאדים בסיגריה כתוצאה מהתחממות הנוזל בתוך קפסולה.

זה פשוט טעים

לג'ול קפסולות במגוון טעמים ייחודיים כמו: מנטה, מנגו, וניל, טבק קלאסי ואפילו בטעם מלפפון מרענן. הטעמים של JUUL מורכבים משילוב של חומרי טעם טבעיים ומלאכותיים ומתאימים לכל סגנון וטעם אישי.

קפסולות juul
קפסולות ג'ול בטעמים שונים עם 1.7% ניקוטין

איכות ללא פשרות – ג'ול בחזית עולם הסיגריות האלקטרוניות

JUUL היא מוצר עולמי המשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום. בתהליך הפיתוח של JUUL נעשה שימוש בידע שמקורו ב-10 שנות שימוש במוצרי איוד ושתרמו רבות לפיתוח פרופיל המוצר.

בנוסף למחקר הקיים JULL מבצעת מחקרים נוספים לקידום החדשנות ובודקת אפשרויות פיתוח מוצרים עתידיים.

ג'ול מעמידה סטנדרט חדש בתעשייה ומבצעים את הפעולות הללו על מנת להבטיח את רמת האיכות הגבוהה ביותר של מוצריה:

  • כל המוצרים של JULL מורכבים בחדרים מבוקרי אקלים.
  • JULL מקפידה על נהלי תפעול תקניים שמגדירים את המפרטים ואת תהליכי הייצור.
  • המוצרים של JULL עוברים ביקורות קפדניות בתהליך הייצור ולאחריו להבטחת האיכות הגבוהה ביותר.
  • הישגים מעולים במבחני בטיחות הסוללה.

לסיכום, בעולם קיימים מיליארדי מעשנים שהתרגלו לצריכה גבוהה של סיגריות מזהמות ולא בריאות בעליל, אך כיום יש חלופות טובות יותר המאפשרות לאותם מעשנים לרדת בהדרגה מעישון מאסיבי ולעבור לאותן חלופות בדמות סיגריות אלקטרוניות ופיתוחים דומים.

הטכנולוגיה מתקדמת כל הזמן ואם בעבר לא היו מספיק מחקרים בתחום הרי שכיום ברור לכל שהסיגריה האלקטרונית עושה את דרכה אל מרכז הבמה כאשר JULL גאה להעמיד את המוצר הטוב ביותר בתחום ומסתכלת קדימה לטובת פיתוחים עתידיים.

juul
שלמות.

הצטרפו לקהילת ג'ול

למדו עוד על המותג, שתפו את הסיפור שלכם והתחברו אל העולם של JULL. החברה שמחה לכל משוב שיעזור לצוות פיתוח המוצר לשפר ולפתח את המוצר על מנת שתוכלו בסופו של דבר ליהנות מחוויית שימוש טובה אפילו יותר.  ניתן למצוא מידע על ג'ול באתר החברה, בוט הטלגרם וקבוצות וואטסאפ שונות.

העידן החדש של המעשנים : הכירו את הסיגריה אלקטרונית של ג'ול (juul)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in