שכונות מגורים מתפתחות בישראל


חיפה

בשנים האחרונות נראה כי שוק הנדל"ן פורח ומתפתח, מה שמאפשר בנייה מחודשת של שכונות קיימות ואף הקמת שכונות מגורים חדשות לגמרי ברחבי הארץ

בשונה מהבנייה הוותיקה, כיום, מתמקדים בארץ בבנייה לגובה, בדגש על בניינים חדשים ויוקרתיים.

בין אם מדובר בתמ"א 38 שאט אט מחלחלת לכל בניין בישראל, או בין אם מדובר בפינוי בינוי, או אפילו בהקמת שכונה חדשה מ-0 – כיום כמעט ולא קיימת עיר בישראל שלא ניתן לראות בה את מנופי הבנייה והקבלנים אי שם באופק.

בין השכונות ההולכות והמתפתחות, ניתן לראות כי בולטות שלוש שכונות במקומות שונים ברחבי הארץ:

אכזיב
שכונת אכזיב

הראשונה הינה שכונת המגורים של אכזיב. שכונת המגורים של אכזיב הינה שכונה חדשה דנדשה בה נבנות מאות דירות חדשות ע"י אלקטרה מגורים, הממוקמת באחד המקומות היפים ביותר בארץ – על חוף אכזיב. לשכונה זו קיים נוף ייחודי לטבע הקסום של אזור אכזיב, ים פתוח וגדול, לגונות צלולות, וסביבה פסטורלית ושקטה במיוחד. בפרויקט שכונת המגורים של אכזיב תוכלו למצוא דירות שלושה וארבעה חדרים, וכן פנטהאוזים שווים במיוחד. כל זאת כמובן לצד מרכזי קניות ובילוי, גנים ציבוריים מטופחים, וכל השירותים הנחוצים לכם. ככה שאם מתחשק לכם לברוח מהרעש וההמולה שבמרכז, ולחיות בסטנדרט מגורים ברמה גבוהה במיוחד, שכונת המגורים החדשה באכזיב היא המקום בשבילכם.

השניה הינה שכונה ד בבאר שבע, אשר בשנים האחרונות סבלה מתדמית שלילית מאוד של הזנחה ופשע. שכונה ד בבאר שבע נמצאת בסמוך לאוניברסיטת בן גוריון וכן לבית החולים סורוקה. השכונה הוקמה בשנות ה-50, ואוכלסה בעיקר על ידי עולים חדשים מתוניסיה ומרוקו. עם השנים, החלה אוניברסיטת בן גוריון להתפתח ולמשוך אליה סטודנטים מכל רחבי הארץ, שחיפשו פתרונות דיור זולים וקרובים לאוניברסיטה. כעת ניתן לראות בניינים חדשים הולכים ומוקמים בשכונה זו, וכי אט אט שכונה ד מתחילה לצאת מהתדמית השלילית שדבקה בה.

השלישית הינה שכונה חדשה ביישוב אזור. יישוב אזור ממוקם בסמוך לערים חולון ותל אביב, ומונה כ-13,000 תושבים. לאחרונה נודע על הקמת שכונה חדשה לגמרי בכותלי העיר. במסגרת הפרוייקט החדש, ייבנו כ-300 דירות חדשות בבניינים בני 12 קומות. כמו כן, לשכונה ייבנו גם שטחים ירוקים, אזורי ספורט ומבני ציבור לקהל הרחב. מעבר לכך, כמו בניינים אחרים רבים בארץ, גם תוכנית פינוי בינוי תגיע לאזור.אזור לוגו

 

שכונות מגורים מתפתחות בישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in