דרור הלוי, היזם שהפך חלום למציאות


אדם, גבר, שקיעה, חלום,

דרור הלוי הוא קיבוצניק, יוצא סיירת מטכ"ל אשר הפך במהלך הזמן לקפיטליסט וליזם של נדל"ן מבין הטובים שיש בארץ.

דרור הלוי ביצע מכירה של 5 דירות לאהוד ברק, ואכן בין אהוד ברק לבין דרור הלוי התקיימה עסקה אשר נחשבת מבין העסקאות המדוברות ביותר שיש, ואכן אהוד ברק קנה דירות במחירים בעלי עלות גבוהה מאד.

דרור הלוי נחשב כאיש נדל"ן מוצלח אשר תכנן בניית ישובים רבים ושכונות גדולות, וכן הוא הפך את   מגדל אמקור למגדלי היי- טקיסטים ואת בית חולים אסותא למגדל של מליונרים.

אהוד ברק, ראש הממשלה והרמטכ"ל לשעבר, קנה 5 דירות מהפרויקט זה העונה על שם ICON TLV, פרויקט זה הוקם סמוך לכיכר רבין בתל אביב על ידי הקבוצה של העיר החדשה של דרור הלוי.

לדרור הלוי מאד חשוב שלקוחותיו ורוכשיו יהיו מרוצים ועל כן הוא מקפיד שכל הפרויקטים שנבנים תחת ידו יהיו על הצד הטוב ביותר.     

הטענה היא שישנה משמעות רבה מאד אשר מתבטאת בכך שהאוכלוסיה היא חלק בלתי נפרד משווי הנכס, וזאת משום שבעזרת האוכלוסיה הנכס יכול להמכר.

דרור הלוי טוען שהוא מציע את הדירות האיכותיות ביותר, ואלו הרוכשים את דירותיו יוכלו לאפשר לעצמם להיות בסביבת חיים בעלת רמה גבוהה ואיכותית.

על ידי הזיהוי של אותם קבוצות איכותיות הגיע מלכתחילה הלוי לעסוק בתחום הנדל"ן.

ישוב חדש בשנות ה- 90

לקראת סוף שנות ה-90 הוא יזם ארגון של יוצאי יחידות קרביות, וכן הקים עבורם יישוב חדש, ישוב זה הוא כפר אורנים שנמצא בסמוך למודיעין.

לאחר מספר שנים הוא היה בעל הטרנד החזק של קבוצות הרכישה וגיבש קבוצה הכוללת אנשי היי-טק, גיבוש זה נועד בכדי להקים את מגדלי ההייטקיסטים במזרחה של תל אביב,

פרויקט המגדלים מונה כ-330 דירות שנבנו שם.

דרור הלוי אמר שזהו פרויקט גדול שנעשה בהסטוריה של תל אביב, ואכן במהלכו של פרויקט זה נערך איכלוס של 1500 נפשות ביום אחד.

לאחר מכן יזם דרור הלוי קבוצת רכישה אשר נחשבת להקמת מגדלים במתחם אסותא הישן בתל אביב, אהוד ברק ביצע שם רכישת דירה בשווי גבוה ביותר של 8 מליון שקלים.

דרור הלוי, היזם שהפך חלום למציאות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in