למה לי לנהל קבוצה בוואטסאפ?


לוגו וואטסאפ

בשנים האחרונות פרץ הוואטסאפ לחיינו והוליד שאלות שלא חשבנו שאי פעם נשאל. בין שלל הפונקציות שמציע היישומון תוכלו לנהל גם קבוצת וואטסאפ.

פתאום, ללא כל התראה מוקדמת, כל אחד שלא סיים אפילו בית ספר עממי יכול להפוך למנהל בלחיצת כפתור. אבל למה בעצם שתרצו לנהל קבוצות וואטסאפ?

 

הפונקציונליות של הוואטסאפ

אפליקציית המסרים המידיים "whatsapp" פרצה לחיינו בסערה, ונראה שהיא כאן כדי להישאר. הייחוד הגדול של וואטסאפ לעומת שירותי הודעות רגילים הוא האפשרות לפתוח קבוצות ולהשתמש בהן בצורה יעילה ונוחה. הקבוצות מאפשרות לשמור על קשר בין בני משפחה וחברים ומשמשות גם מקומות עבודה.

 

מיהו מנהל הקבוצה?

לכל קבוצת וואטסאפ יש גם מנהל. המנהל הוא האדם שפתח את הקבוצה, ובמקרה והוא מחליט לעזוב את הקבוצה הניהול עובר לאחד מחברי הקבוצה האחרים. המנהל יכול גם להוסיף אנשים נוספים שיהיו מנהלים יחד איתו. חשוב לדעת שלמנהל קבוצת הוואטסאפ נוספות פונקציות שונות שמאפשרות לו לנהל את הקבוצה ולגרום לכך שהיא תמשיך לתפקד באופן פעיל.

 

אז למה בעצם שתרצו להיות מנהל קבוצות וואטסאפ?

להיות מנהל הקבוצה זו סתם פעולה מיותרת שתגזול לכם זמן- אם אתם חותמים על המשפט הזה כנראה לא הפנמתם את האיכויות של האפליקציה. להיות מנהל הקבוצה לא דורש מכם זמן מיוחד, אך בהחלט נותן לכם כוח להשפיע על מהלך העניינים בקבוצה.

 

להיות סלקטור

קבוצות וואטסאפ מורכבות למעשה ממשתמשים שונים. אם מדובר בקבוצה מצומצמת אתם תכירו את כולם, אך בקבוצות גדולות יותר יכנסו אנשים שאינכם מכירים. כאשר אתה מנהל הקבוצה, אתה למעשה קובע מי יכנס לקבוצה ולהוות מעין סלקטור העומד בשער הקבוצה ומפקח על הנכנסים. כמנהל תוכל להוסיף חברים נוספים לקבוצה, ולסנן את אלה שאינך רוצה להכניס.

 

הסרת משתמשים

מנהל קבוצות וואטסאפ יכול גם להסיר חברים מן הקבוצה. כך למשל, אם אחד החברים בקבוצה אינו עומד בנהלים של חברי הקבוצה המנהל הוא זה שיסיר אותו. כאשר מדובר בקבוצת חברים למשל, זו עלולה להיות סנקציה כואבת שתגרום לחבר הסורר לחשוב פעמיים לפני הפעם הבאה שהוא יפגע במישהו אחר.

למה לי לנהל קבוצה בוואטסאפ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in