אלקטרה מגורים סוללת לכם את הדרך לבית – פרוייקט אכזיב


בניין, אתר בניה, אלקטרה

אלקטרה מגורים הנה חברת הבת של מותג הענק "אלקטרה"

לאחר שנות פעילות רבות, יוצאת החברה במיזמי מגורים אטרקטיביים. בשוק הנדל"ן הישראלי לדוגמה פורייקט אכזיב שמתקיים בזמן זה, הצעירים לא ממש מוצאים את מקומם, בין מטעמי מחיר ובין מהטעמים שהסביבה שליידם "מזדקנת". אצלנו ניתן למצוא ריאות ירוקות, דירות חדשות במתווה פנטהאוז, והכל בסביבה צעירה, דינאמית ושוקקת חיים.

תנאי מימון אטרקטיביים

ניתן לשלם סכומים זניחים בכניסה, ואת היתרה לאחר האכלוס. אנו מעניקים לכם תנאי מימון נוחים המאפשרים לכם להגיע לדירה בקלות יחסית. הפרויקטים שלנו פזורים ברחבי הארץ, בצפון, במרכז ובדרום. אלקטרה מגורים משתמשת בחומרי בנייה איכותיים, ומעמידה לרשות הרוכשים שלה בניינים חדישים ויפים ממש כמו בפרוייקט אכזיב, עם בידוד אקוסטי בין הדירות בקומות השונות ובין הדיירים בקומה עצמה.

רוכשי דירה ראשונה בחרו "אלקטרה מגורים" ופילסו את הדרך לדירתם- פרוייקט אכזיב

חלק ניכר מהחותמים על חוזה הקנייה שלנו הם רוכשי דירה ראשונה, ללא ניסיון קודם ברכישת דירות. אצלנו לא תמצאו אותיות קטנות: במקרים לא מעטים, גם לקוחות שלא קראו היטב את החוזה שלנו זוכים להבנה מההנהלה בהתאם לנסיבות מצבם הכלכלי. אנו לא באנו להתעמר בלקוחות או להעמיד אותם באי נעימויות משפטיות כפי שפורסמו לאחרונה בעיתונות, אלא לסייע באמת ובתמים לכל מי שחפץ בכך – להגיע לדירה משלו.

בואו למשרדינו ונסייע לכם למצוא דירה

תוכלו להיחשף לדירות 3, 4 ו- 5 חדרים. כאן – הדירות יוצגו לכם על פי דרישה, ויפורטו התנאים המלאים בכל אחת מהן, כולל תנאי רכישה ומימון. במסגרת תנאיה של כל דירה, אנו נפרט אלו פרויקטים של שיפוצים נחשבים סל החובה שלנו אליכם, ומה נחשב מותרות. הדבר כולל רשימת קבלנים שיבצעו פרויקטים שסוכמו מראש אתנו כחברת שיווק נדל"ן.

חדר מדרגות, מדרגות סיבוביות
חדשנות במחירים נוחים

השנה הזו תיפתח עם דירה משלכם

אלקטרה מגורים מעמידה לכם הזדמנויות מועטות לדירות במחירים אטרקטיביים. נכון, המחירים אינם מנותקים מהמציאות הישראלית היקרה, אך ברוב המקרים טובים ממנה באופן מובהק. הדבר מתבטא גם במחיר הסופי, גם בתנאי המימון שאנו מנגישים ללקוחות וגם בתמורה שהדייר מקבל בעד האגרה: דירה חדשה ואיכותית בבניין חדש ומודרני המחכה רק לכם.

בואו למצוא את ההזדמנות החדשה שלכם למגורים אטרקטיביים מבית אלקטרה מגורים תגיעו לראות את פרוייקט אכזיב!

אלקטרה מגורים סוללת לכם את הדרך לבית – פרוייקט אכזיב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in