רועי לוסטרניק – טופ גאם


רועי לוסטרניק טופ גאם

 

כולנו מכירים ואוהבים את ממתקי הגומי שאפשר למצוא כיום בכל שוק או קרן רחוב. אך למרות שאנו כל כך אוהבים ממתקים וסוכריות אלה, ממתקים שכאלה תמיד מעלים חשד קל – מי ייצר אותם ומה יש בתוכם באמת. רועי לוסטרניק הגיח בעולם הממתקים על מנת ליצור מהפכה בתחום ממתקי הגומי. רועי לוסטרניק הגיע למסקנה כי ממתקי גומי צריכים להיות בעלי טעם משובח ומובחר תוך כדי הקפדה מרבית על הכנתם מהמרכיבים הטובים בשוק – לשם כך ייצר את  חברת טופ גאם.

התמחות:

טופ גאם מתמחה ביצירת סוכריות וממתקי גומי, והפכה במרוצת השנים להיות החברה המובילה בייצור מוצרים שכאלה במדינת ישראל. רועי לוסטרניק, בעלי החברה, שם כבר בתחילת הדרך דגש רב על יצירת מוצרים איכותיים ומעולים, בעלי טעם נפלא. כל זאת על ידי שימוש במיטב הטכנולוגיה המצויה בשוק העולמי. וכך, חדשנות, עיצוב, טריות וחומרי גלם משובחים הם אלה המזוהים בכל העולם עם המותג המפורסם – טופ גאם של איש העסקים רועי לוסטרניק.

 

יחד עם איכות מוצר בלתי מתפשרת, חברת טופ גאם חורטת על דיגלה גם את הדאגה לאיכות הסביבה בעולמנו ואת הדאגה לרווחת הציבור והקילה בה החברה עובדת. רועי לוסטרניק מאמין כי עלינו לבנות מערכת יחסים המסובבת על דאגה לצרכנים ולנסות ולבנות חברה טובה ובריאה יותר בעולם, שאינה מכלה את משאבי הטבע ועוזרת לקהילה, כל זאת לצד יצירת מוצרים איכותיים ומושלמים המזוהים עם החברה.

 

חברת טופ גאם מצטיינת באיכות מוצריה ועומדת בתקנים המחמירים ביותר בעולם המזון ובנוסף, שמה דגש רב על כשרות המוצרים בצורה מוקפדת ביותר ועל דיני ההלכה בכל ימות השנה. כך, החברה דואגת למגוון הלקוחות השונים בנהנים ממוצריה ואינה מפלה אף אחד מהם בשל אמונתו או דתו.
אז אם אתם תוהים מה יהיה הממתק הבא שתתענגו עליו, אל תהססו לכו לחנות הקרובה לביתכם וחפשו את המוצרים המעולים של חברת טופ גאם. אנו מבטחים לכם כי תיהנו מכל רגע.

 

roi lusternik

רועי לוסטרניק – טופ גאם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in