סוף שבוע בארץ – סעו לאכזיב!


אכזיב, חוף אכזיב, ים, חוף

איפה הכי כדאי לבלות את חול המועד? בדקנו כמה אתרי עליה לרגל ששווים בדיקה ומצאנו את הנתון הבא- המקום המושלם לחופשה בחג נקרא – אכזיב.

כל אחד מאיתנו רוצה לנסוע לפעמים לחופש של סוף שבוע במקום שהוא לא אילת או הגליל. מי שאוהב את הים ורוצה חופשה כיפית ולא יקרה, מומלץ שיקח איתו אוהלים ומזרונים ויסע לאכזיב. עשינו מחקר על מה היתרונות של אכזיב ביחס למקומות קצרים. תקראו עד הסוף את המאמר הבא ונראה אם לא תבחרו לנסוע לאכזיב כבר בסוף שבוע הקרוב:

נסיעה לאכזיב – פשוט וקל

אחד הדברים הקשים שיש בנסיעה לחופשה היא האריזות המרובות שיש לעשות וההתעסקות עם כל הציוד. ברגע שמדובר על חופשה שהיא בעיקר רביצה על החוף בסטייל של בטן גב, לא צריך יותר מדיי: בגד ים, ספר טוב ומזרון. השאר זה ממש בונוס.

זמן איכות עם עצמך

בגלל שמדובר בחופשה שמבוססת בעיקר על מנוחה וזמן רגוע, לא חייבים אפילו לנסוע לאכזיב עם אנשים. אפשר להחליט שנוסעים לחופשה הזו לבד כדי להרגע ולנוח ואז פשוט לקחת אוטובוס שנוסע לאכזיב עם מזרון וספר וללכת לשבת כמה ימים על החוף להירגע ולחשוב.

מחיר נוח וקל להגיע

בגלל שמדובר על חופשה שהיא בעיקר לרבוץ על חוף הים, אין עלויות גבוהות מדיי. בסופו של דבר מה שהופך חופשות ליקרות הן ההגעה אליהן בטיסה ובמקרה של שכונת אכזיב אין את הבעיה הזו כי מדובר על חופשה בארץ. דבר נוסף שמאוד מייקר את החופשה הוא מקום הלינה – שוב, בעיה נוספת שנחסכת כי מדובר בחופשה אשר ישנים בעיקר בחוף תחת כיפת השמיים ולא בצימרים או בתי מלון יקרים. ברגע שהעלויות האלו נחסכות הכל הופך לפשוט יותר.

ארץ ישראל היפה

אמנם יש לנו מדינה קטנה אבל רובנו כמעט ולא מטיילים בה. דווקא האפשרות לנסוע לחוף שהוא לא מאוד רחוק ולהכיר עוד מקומות יפים שיש לנו במדינה זו זכות גדולה וזה נהדר. בהזדמנות זו אפשר גם לצאת מהחיים האורבניים והסואנים ולהכיר מקומות חדשים ולקבל קצת שקט.

עכשיו, אחרי שפירטנו בפניכם את כל הסיבות המעולות לנסוע לאכזיב, אנחנו מופתעים שאתם עוד קוראים את המאמר ולא רצתם לשריין לעצמכם סוף שבוע שם. נו? למה אתם מחכים?

סוף שבוע בארץ – סעו לאכזיב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in