הממתקים של טופ גאם – חברת ממתקים מובילה


רועי לוסטרניק

מי שמעוניין לשלב אורח חיים בריא, מזון כשר וממתקים טעימים ולא מזיקים לבריאות, יבחר בממתקים של טופ גאם. רועי לוסטרניק מאז ומעולם האמין בקירוב הליכי ייצור הממתקים הן למסורת ישראל והן לתחום הבריאות. מההיבט הראשון, מקפיד לוסטרניק על ייצור מאכלי חלב אך ורק מחלב ישראלי ולא נוכרי, וכן מקפיד לספק ללקוחותיו ממתקים כשרים בכל ימות השנה. מההיבט השני, מקפיד רועי לוסטניק על אי-שימוש בצבע מאכל מלאכותי, אלא רק כזה שמופק מחומרים טבעיים. לוסטרניק מייצר את הממתקים במפעל העומד בתקנים מחמירים, ביניהם ISO, והוא בדרכו להטמיע את תקני GMP ו- BRC המחמירים והאיכותיים בענף הייצור.

עיקרון מנחה שחשוב מאד למר רועי לוסטרניק בהובילו את טופ גאם הוא שביעות רצונו של הלקוח. לוסטרניק יעשה הכל בשביל שהלקוח הסופי יאהב את מה שהוא קונה, יעריך את הסחורה שנמצאת מולו ויבוא תמיד לקנות שוב. על כן, הליך הייצור אינו רק מחמיר כפי שתיארנו קודם, אלא גם יצירתי. רועי לוסטרניק מתחבר, למשל, לעולמם של ילדים ומורה על ייצור ממתקים בצורות של דמויות הילדים האהובות והמפורסמות.

מפעלו של רועי לוסטרניק ידוע גם ברחבי העולם. חברת הממתקים טופ גאם נמצאת בקשרים ענפים עם חברות חשובות מעבר לים, בייחוד אלו המייצרות מאכלי חלב. בטופ גאם מביאים את החידושים הכי גדולים על סמך הנעשה בעולם, אך בהתאמה לקהל הישראלי והיהודי שומר הכשרות. שילוב זה בין דפוסי היצירה המקובלים באגדות הממתקים המובילות בגלובוס, לבין ייצור דברי מתיקה כשרים הוא שמביא את טופ גאם לעמוד בפסגה לצד חברות הממתקים המובילות והמעניינות בישראל.

הממתקים של טופ גאם – חברת ממתקים מובילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in