חברת שיווק הממתקים בהובלת רועי לוסטרניק


טופ גאם

לפני מעט יותר מעשור, ייסד רועי לוסטרניק את חברת טופ גאם. טופ גאם היא כיום אחת מחברות המותג המובילות בייצור ממתקים. הדבר נובע ממספר רב של סיבות, אשר העיקריות שבהן הן ייצור ממתקים שאינם מזיקים לבריאות, על ידי התבססות על צבע מאכל לא מלאכותי. כמו כן, כל ממתק שמיוצר ומשווק בחברת טופ גאם הוא ממתק כשר בכל ימות השנה. בפסח לא מייצרים ממתקים מחמץ, ובכל ימות השנה משתמשים תמיד בחלב ישראלי בייצור פרלינים ושוקולד, ולא בחלב נוכרי. עניין נוסף שהופך א החברה לחלוצה הוא תחום היצירה.

בתחום זה, מקפידה החברה מאד לא להציג ממתקים ידועים ובנאליים, אלא תמיד ממתקים חדישים במראה החיצוני שלהם. החברה, למשל, מפסלת דמויות ילדים מסוכריות ושוקולדים, ומעטרת כמעט כל ממתק שיוצא מכאן בדקורציות מגוונות שעושות חשק לטעום כבר בהתבוננות הראשונית בתמונה.

באשר לדרך הייצור וסוג הייצור, מדובר על אחד מפסי הייצור המחמירים במדינה בענף הממתקים. פס הייצור עומד בתקן הנודע HACCP, ואפילו ב- ISO. החברה בדרך להגשמת יעדי תקנים נוספים ומחמירים. בשל רמת מקצועיותהּ חברות אחרות כמעט מכל רחבי הגלובוס עומדות עמה בקשר רציף. הן נמצאות בקשר עם רועי לוסטרניק ועובדי טופ גאם בייחוד בנושא ייצור מאכלי החלב. על אף כי מדובר בחברות מעבר לים, רועי לוסטרניק אינו חורג ממנהגו לשלב אך ורק חלב ישראלי בממתקיו.

רועי לוסטרניק הוא יזם בעל ניסיון רב שנים בתחום הממתקים ובתחום ניהול החברות בכלל. על כן, דעתם של לקוחותיו חשובה לו מאד. הדבר בא לידי ביטוי במוצרי האיכות שהוא מייצר ובשירות האספקה הנדיב בו הוא מאמין בכל לבו. כשהלקוח חוזר לבצע עוד הזמנה, אין מאושר ממנו, וכך קורה פעמים רבות עם לקוחות מכל קצוות הקשת.

חברת שיווק הממתקים בהובלת רועי לוסטרניק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in