כרטיס אשראי שחור – המפתח להכל


כרטיס אשראי שחור

עולם הנראות ומה שאנחנו משדרים הופך יותר ויותר דומיננטי ככל שהמדיה הדיגיטלית מתפתחת.

אנשים היום יכולים להצטלם בכל מקום, בזמן אמת ולהעלות תמונות שלהם מכל מיני מקומות שונים ולשדר את החיים הטובים. מול המדיה החברתית יש את החיים האמיתים שבהם יש החיים הטובים של לקנות מוצרים יקרים וללכת לאכול במסעדות שוות.

מהו כרטיס אשראי שחור?

על מנת להצליח לשלם על כל הדברים האלה צריך כרטיס אשראי שחור. כרטיס אשראי שחור מקבלים רק אנשים מאוד מאוד עשירים אשר יש להם תזרים מזומנים גבוה וסכום גדול של כסף בבנק. כמו שאפשר להצטלם בכל מיני מקומות אקזוטיים וכאילו להפוך את החיים לסרט של החיים הטובים, כאשר הולכים לאכול במסעדה מסוימת ושולפים את הכרטיס אשראי שחור ומשלמים. מדובר לכאורה על פעולה סתמית לחלוטין של תשלום החשבון אבל ברגע ששולפים כרטיס אשראי שחור יוצרים איזה שהוא סמל סטאטוס מאוד ברור של אדם מבוסס שיש לו הרבה כסף. בעצם השליפה של הכרטיס אשראי שחור משדרים לסביבה שאנחנו שייכים למעמד סוציו אקונומי גבוה ורוצים שכל הסביבה תשים לב לזה.

איך נכנסים למועדון כרטיס אשראי שחור?

אנשים שיש להם כרטיס אשראי שחור יכולים להרשות לעצמם לעשות כל מיני עסקאות מיוחדות ומורכבות. מי שרוצה להיות חבר במועדונים מסוימים, להגיע למסעדות מסוימות או לקבל הטבות מסוימות צריך להיות חלק מהאנשים שיש להם כרטיס אשראי שחור אחרת הם לא יוכלו לקחת חלק בעסקאות האלה. כאשר מדובר על פגישות עם משקיעים או לקוחות פוטנציאליים, יש חשיבות אפילו גדולה יותר לשימוש בכרטיס אשראי שחור משום שאז משדרים יציבות כלכלית ורצינות. הרי מישהו שיש לו כרטיס אשראי השחור, חייב להיות מישהו שכבר עשה כמה דברים בחיים שלו ולכן הוא בטוח מבוסס יותר ובעל מעמד יותר מאשר אנשים שאין להם כרטיס אשראי בצבע שחור. השימוש בכרטיס הזה משיג מטרות נוספות גם אם לא באופן ישיר אלא באופן עקיף. ברגע שדואגים לשמר את המעמד הגבוה של מי נושא את הכרטיס אפשר ליצור מועדון אקסקלוסיבי אשר כולם רוצים להיות חלק ממנו ולשווק אותו כאחד כזה שרק הנבחרים ביותר נכנסים.

מה כרטיס אשראי שחור דורש מהלקוחות

כרטיס אשראי שחור לא מתאים לכל איש עסקים אלא למובחרים ביותר. בתחילה הכרטיס היה של אנשי עשקים ומפורסמים בהוליווד והתפשט לעולם. כדי לקבל כרטיס אשראי יש לשמור על עובר ושב של לפחות חצי מיליון דולר ויש להשתמש בכרטיס בסכום של שני מיליון דולר בחודש. הכרטיס מעניק הנחות לאנשים אשר שוכרים מטוס או יאכטה פרטית לפחות פעם בחודש. המועדון מעניק החנות לרכישות גדלות במיוחד לכן במידה ואנשי עסקים אשר חושקים בכרטיס אך אינם מוציאים סכומים גבוהים על מטוסים מכוניות ועוד לא משלם להם להשייך למועדון זה.

כרטיס אשראי שחור – המפתח להכל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in