מכשיר אשראי – יעילות מופלאה


מכשיר אשראי

לכבוד פתיחת העסק החדש שלי היה לי ברור שלא אוכל לעבוד בתשלום של מזומן בלבד.

בגלל שתכננתי לבצע את רוב המכירות שלי על בסיס מכירות דרך אתר האינטרנט שלי, לא היה שום סיכוי שאשתמש בתשלום במזומן בלבד. ניסיתי לחשוב על פיתרון הולם לאופן שבו אחייב את הלקוחות שלי ואז גיליתי שיש מכשיר אשראי אשר יכול להיות מושלם לצרכים שלי.

מהו מכשיר אשראי?

המנגנון של מכשיר אשראי נייד הוא שמדובר בסוג של התקן אשר מרכיבים על הטלפון הנייד ושבאמצעות חיבור לאינטרנט ניתן לחייב את הלקוחות על ידי כרטיס אשראי. כאשר מרכיבים את ההתקן על הטלפון הנייד הופכים את הטלפון הסלולארי למכשיר אשראי. ניתן בקלות על ידי הורדת אפלקציה מתאימה למכשיר הנייד ואז ניתן לחייב את הלקוח שמעוניין לשלם.

היתרונות של מכשירי אשראי

היתרון שיש למכשיר אשראי הוא שניתן ממש בקלות להרכיב ולהסיר את ההתקן ולחייב את מי שצריך לפי הצורך. כאשר מדובר על מי שרוצה לעבוד מהשטח ולחייב לקוחות בזמן אמת, אז מכשיר אשראי הופך אף יותר רלוונטי. זאת משום שבגלל שמדובר על זה שרוצים לחייב את הלקוח מיד אחרי שנותנים לו את הסחורה ולא קודם. בגלל שמגיעים עד לבית הלקוח על מנת למסור לו את הסחורה שהזמין, אפשר ממש בפתח הדלת, כאשר מוסרים לו את המוצר לחייב אותו ואז אין כל מיני התנגדויות מיותרות מצידו של "מדוע מחייבים אותי לפני שנותנים לי את הסחורה שלי". ברגע שאפשר לחייב את הלקוח במעמד מסירת הסחורה אז הוא רגוע יותר ונשאר לקוח נאמן אשר ישמח להזמין עוד סחורה גם בעתיד.

האם יש צורך במכשיר אחד או יותר?

בגלל שמדובר על משהו שהוא מאוד קטן ונוח , אין צורך להתלבט. כדאי אפילו לרכוש מראש שני התקנים כאלו שיוצרים מכשיר אשראי משום שכך אם אחד מהם מתקלקל או יש איתו בעיות טכניות, מיד יש אחד נוסף זמין. הבעיה היחידה שיכולה להיות עם מכשיר אשראי היא שאם יש בעיות של קליטת אינטרנט באותו מקום שבו מספקים את הסחורה, אי אפשר לחייב את הלקוח במעמד מסירת המוצר.
מקווים שנהנתם מהכתבה מוזמנים לשאול שאלות בתגובות ואנו נשמח לענות לכם. אל תשכחו יש עוד כתבות מעולות באתר שלנו.

מכשיר אשראי – יעילות מופלאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in