מערכות סליקה סלולרית חוסכת לכם משאבים ומאפשרת לכם למכור מוצרים באשראי


מערכות סליקה

כל אחד ואחת שיש להם חשבונות סליקת אשראי לתפעול בית העסק שברשותם יודעים שהרישום לחברות האשראי כסולקים הוא רק תחילת הפרוצדורה.

התהליך עצמו, עד שמתחילים לראות כסף זורם לחשבון, מאד ארוך ומייגע, ומזמין לא אחת התערבות של טכנאי PC ומהנדסים אשר אחראיים על חיבור קופות רושמות מכניות ופסי גיהוץ לביצוע הסליקה הלכה למעשה. אם היינו אומרים לכם כי קיימות מערכות סליקה סלולרית, מיד עם תום הרישום לחברות האשראי הייתם יכולים להתחיל לראות כסף, בלי שהעסקתם טכנאי או מהנדס אחד בבית העסק.

סליקה בהחלקת מסך על הטלפון הסלולרי

זה פשוט יותר מכפי שזה נשמע: לא צריך לקנות פסי גיהוץ כלל ועיקר, וגם לא לחבר שום התקן אחר לחשמל. הטלפון הסלולרי שלכם מתפקד, באמצעות אפליקציה ייעודית, כמסוף אשראי לכל דבר ועניין, וגובה את פרטי האשראי של לקוחותיכם. כל מה שצריך לעשות הוא להירשם כלקוחות סליקה בחברות האשראי ולהוריד את האפליקציה, בה ניתן להזין את פרטי המנויים שלכם בחברות האשראי אליהן נרשמתם.

כיצד מתחילים ליהנות מהשירות?

כל מה שאתם צריכים הוא טלפון וחיבור לאינטרנט. בהנחה שכבית עסק כבר הסדרתם את החיבור לחברות האשראי, אל תקנו אף מכשיר ואף פס גיהוץ: פשוט התחברו לאפליקציה, הזינו את פרטי המנויים שלכם בחברות האשראי והתחילו לגבות את הכסף. מומלץ, כמובן, שסליקות אשראי שנעשו כן יירשמו באיזושהי תכנת מנהל כמו SAP או דומותיה, אך אין צורך לחבר אותה למסופי אשראי מכניים קשיי התקנה.

מה אני מרוויח מהיותי לקוח סליקת אשראי סלולרי?

סליקת אשראי מהירה ויעילה יותר, מקום פנוי רב יותר בחנות שלך, אפשרות לגבות אשראי ממש בקלות, וללא מאמץ עבודה עם מכשירי גיהוץ מיושנים, והכי חשוב – הפעלה קלה ביותר של אפליקציית סליקת אשראי. כאשר אתה עובד עם תוכנה עצמאית בסלולר, ולא עם חיבור מכשירים מכניים למחשב-קופה שלך, החיים פשוט הרבה יותר קלים, ותפעול העסק נעשה קל יותר כתוצאה ישירה של כך. מערכות סליקה סלולרית הן ללא ספק היעילות ביותר בימינו, ועל כן רצויה ממש לכל מפעיל עסק באשר הוא.

ההגנות של מערכות סליקה

בתור לקוחות אנו נמצאים בחשש כאשר לוקחים מאיתנו את כרטיס האשראי, אנו דואגים שמא יעשו טעות ויחייבו אותנו יתר על המידה, בעזרת מערכות הסליקה המתקדמות קיימת אבטחה מקפידה על בטחון המידע של כרטיס האשראי, בעל העסק אינו יכול לשמור את פרטי האשראי אלא הם מוצפנים בתוך המערכת לשם הגנה על הלקוח. מערכות ההגנה על ביטחון המידע הן מהמתקדמות בעולם לכן יש לשים לב עם איזה חברה אנו בוחרים לעבוד הרי שכאשר יהיה ללקוח חיוב שווא התלונה תהיי כלפיי העסק ולא כלפיי החברה, דבר שעלול להזיק לשם הטוב של החברה ולירידת הכנסות.

מערכות סליקה סלולרית חוסכת לכם משאבים ומאפשרת לכם למכור מוצרים באשראי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in