כרטיס אשראי שחור- לעלות בסולם הכלכלה


כרטיס אשראי שחור

סך כל הפעילויות כיום עם כרטיס אשראי שחור, ובעיקר פעילות הקניות במשק הולכת ומתעצמת וגדלה ככל שחולפות עם השנים.

השימוש עם כרטיס אשראי הולך ומתרחב לערוצים נוספים ולתחומים כגון שיתופי פעולה עם מוסדות תרבות במתן הטבות עם שימוש של כרטיס אשראי, לעידוד שימוש בכל כרטיס אשראי שחור, וכן הופך את הפעילות הפיננסית הכללית של כל בית עסק למרכזית ולראשית יותר.

למה כדאי להחזיק כרטיס אשראי שחור?

כל השותפים לפעילות של כרטיס אשראי שחור זוכים ליותר הטבות ותנאים משופרים. אם אלו הם הלקוחות שיכולים לקבל יותר אשראי, להגדיל את סך כל מסגרות הקניה שלהם, לקבל בנוסף הטבות משתלמות בשימוש של כרטיס אשראי כדוגמת כרטיס לסרט בחינם. מצד שני המעסיקים נהנים מגידולים משמעותיים יותר בפעילות המכירה שלהם, וגם המערכת המבקרת את כל נושא כרטיס אשראי הופך למורכב יותר. למשל הריבוי של אפשרויות הסליקה- בעמדות המכירה הפיזיות, באינטרנט או באפליקציות וכן באפשרות למכור גם באופן טלפוני הפכו את השימוש בכרטיסי האשראי לנפוצות ועם זאת העמידו סוגי עסקאות שונים הדורשים התמודדות שונה בבתי העסק.

מגוון רחב של סוגי כרטיסי אשראי

אין זה כבר אמצעי תשלום יחידי במזומן, אלא הלקוחות משתנים וכך גם אמצעי התשלום שלהם הופכים לאחרים ולמגוונים יותר- עסקאות מכירה כגון בתשלומים, בריבית קרדיט, בתשלום רגיל או בהוראות קבע, באמצעות חברות במועדונים שונים ועם כרטיסים המעניקים הטבות מסוימות. לעיתים לקוחות רשאים על פי חוק לבטל את העסקה, לבקש זיכוי וכדומה, וגם אפשרויות הסליקה שונות מאפשרות להם את בחירת מועד התשלום, את בחירת חברת האשראי וכיוצא באלו.

כל היתרונות של כרטיס אשראי שחור

המעסיקים מקבלים מעקב אחר כל התשלומים המגיעים להם בשעת הקניה, והלקוח נהנה מאמצעי תשלום נוח, מהיר, ללא צורך במזומנים או בהמחאות שניתן לגנוב אותן. כיום ניתן לשלם בכל מקום עם כל מגוון של חברות אשראי, וניתן אף לקנות בחו"ל במידה והכרטיס מקבל אישור להוות כרטיס בינלאומי. אמצעי התשלום עם הכרטיסים חסויים ומוגנים ועל כן הלקוח יכול לבצע כל עסקה באופן בטוח גם אם היא מתבצעת בחוץ לארץ. חברות האשראי מספקות גם ללקוחות את כל המידע שהתקיים עם כרטיסי האשראי שלהם באופן מתמיד ועקבי בדואר או במייל לבחירתם.     

איך ניתן לקבל כרטיס אשראי שחור?

מועדון כרטיס האשראי השחור הינו מועדון אקסקלוסיבי הכולל את אנשי העסקים המובילים בעולם ומפורסמים רבים ברחבי העולם. כרטיס אשראי שחור מעניק הטבות בסכומים גבוהים כממו למשל הטבות בהשכרת מטוס פרטי או השכרת יכטות ועוד. כל מי שמשתייך למועדון נדרש להוציא סכום גבוה באשראי כל חודש בנוסף להכנסה קבועה של סכומים של כחצי מיליון בערך. המחזיקים בכרטיס אשראי שחור נדרשים גם להשאיר בעובר ושב כמעט מיליון דולר כדי לקבל את הכרטיס הנכסף.  

כרטיס אשראי שחור- לעלות בסולם הכלכלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

log in

reset password

Back to
log in