ביטוח חבות מוצר- לעסקים בארץ או בחו"ל


ביטוח חבות מוצר

ביטוח חבות מוצר הוא פוליסה חשובה ביותר שתשמור לך על העסק

מהו ביטוח חבות מוצר?

זהו ביטוח שיבטיח לך אם כמנהל בית עסק או כבעל מקצוע חופשי את הכיסוי במקרים של תביעות של לקוחות על קבלת מוצרים פגומים או שירות לקוי כלשהו שגרמו לטענתם לנזק חמור. ביטוח חבות מוצר מבטחת ומעניקה כיסוי גם במקרים של נזקים הנגרמים לצד שלישי כאשר נזקים אלו היו בתחום הטיפול או הייצור של בית העסק שברשותכם.

תכנית ביטוח חבות מוצר

תכנית ביטוח חבות מוצר היא תכנית ייחודית ומקיפה ביותר שתאפשר לכם למעשה לנהל את כל עסקיכם הפרטיים או הציבוריים בראש שקט. ידוע שללקוחות רבים יכולים להיות תלונות רבות העלולות להסתיים בהגשת תלונה ובתביעות בבתי משפט לכן אין זה מן הנמנע לבטח את העסק לא רק את תכולתו אלא גם כהגנה מפני תלונות קשות של לקוחות וצרכנים. ביטוח חבות מוצר ידאג לשמור על מוניטין רב השנים עליו עמלתם זמן רב שלא ייהרס או ייוצר לו נזק תדמיתי או נזק ציבורי.

למי מתאים ביטוח חבות מוצר?

ביטוח חבות מוצר מיועד לכל בעל עסק הקשור ביצור כדוגמת יבואנים או משווקים, אך גם מיועד לאנשי עסקים פרטיים או בעלי מקצועות חופשיים הנותנים שירותים בדומה לצריכה של כל מוצר אחר. ביטוח חבות מוצר הוא פוליסת ביטוח העובדת בצורה ייחודית וחשובה כך שהיא מכסה כל נזק שהוא לעוסקים במסחר מפני לקוחות שנפגעו כתוצאה מפגמים במוצרים שיצרתם או שהיו בתחום הטיפול והאחריות שלכם- כולל בנושא הספקה או יבוא ומארז.

מה נכלל בביטוח?

גם הוראות הפעלה או שימוש לקויות במוצרים שלכם שבגללן נגרם נזק כלשהו לרכוש או לגוף עם הגשת תביעה משפטית ותלונה, מבוטחים בנושא ביטוח חבות מוצר ומעניקים ביטוח גם לאחר שהמוצר כבר יצא לשוק ואינו עוד בתחום חזקתכם. ביטוח חבות מוצר גם מכסה בתכנית הביטוח את כל הוצאות המשפט הנלוות לתביעות הרבה מעבר למה שמצופה. תכנית פוליסת חבות המצור בעיקרה מכסה כל תביעה כנגד מוצרים של המבוטח וכן מכסה את כל ההוצאות המשפטיות למטרות הגנה על המבוטח  

תמיד טוב להגן על העסק שלכם

ביטוח חבות מוצר מכסה את העסק שלכם מגופים שונים בין אם הנק נגרם לאדם או למוצר. כלומר, אם ביטוח רגיל מכסה רק אחד מן הצדדים הביטוח הזה מכסה את כולם. אל תשאירו את העסק שלכם פתוח לתביעות, כסו את כלל האספקטים השונים בעזרת הביטוח. במידה ותובעים את העסק שלכם על המוצרים או על פגיעת גוף, הביטוח ינהל את התהליך ויחסוך מכם זמן והתעסקות מיותרת. תביעה בבית משפט יכולה להגרר שנים, אתם לא צריכים להעסיק עורך דין במיוחד לעסק כדי שיטפל בכל התביעות, בטחו את העסק שלכם אצל חברה חיצונים ותנו להם לטפל בצרכים המשפטיים שלכם.

ביטוח חבות מוצר- לעסקים בארץ או בחו"ל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in