נגמרו החופשים לילדים? מה עושים עכשיו?


פארק שעשועים

החופש הגדול מאחורינו ואפילו את תקופת החגים הארוכה עברנו, אבל את הילדים שלכם זה לא ממש מעניין. הם עדיין רוצים לעשות פעילויות מהנות שיעשירו את עולמם. ריכזנו עבורכם מספר אטרקציות שיתאימו גם בתקופת הלימודים.

החופש נגמר אבל האטרקציות עוד כאן

התקופה של אחרי החגים מסמלת עובר רבים את החזרה לשגרה. הילדים חוזרים ללמוד והמבוגרים חוזרים ללכת לעבודה באופן מסודר. אבל השגרה הזו לא חייבת לכלול רק לימודים ועבודה. כמו שביליתם עם הילדים במהלך החופש תוכלו לבלות איתם גם במהלך השנה.

במהלך השגרה יהיו לכם לא אחת אחר צהריים פנויים להעביר עם הילדים וגם סופי השבוע יזמנו לכם זמן טוב לבילוי. בתקופה הזו כדאי למצוא אטרקציות הממוקמות קרוב יחסית לבית ולא חופשות מכיוון שהזמן קצר יותר, ואנחנו ריכזנו עבורכם כמה אפשרויות מהנות.

סרט בקולנוע

אין כמו סרט בקולנוע כדי לשבור שגרה. הכניסה לאולם הקולנוע החשוך והישיבה מול המסך הגדול היא פעילות מצוינת עבור כל ילד, ואם תבחרו בסרט הנכון גם אתם, ההורים, תהנו מהבילוי. אפשר להנעים את הסרט עם פופקורן ושתיה, אבל אם תביאו חטיפים מהבית תוכלו לחסוך כסף ולהפוך את מחיר הבילוי לסביר.

אם תבחרו באחד מבתי הקולנוע הגדולים כמו סינמה סיטי תוכלו להסתובב במקום וליהנות מהתפאורה המרשימה שקיימת במקום. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שקיימים קופונים רבים לסרטי קולנוע שיוכלו לאפשר לכם להיכנס לסרט במחיר אטרקטיבי.

באולינג

בילוי שמתאים כפעילות גיבוש לכל המשפחה הוא באולינג. זהו משחק תחרותי וכיף בו כולם משתתפים יחד ומתחרים זה בזה. מתחמי הבאולינג מתאימים עצמם גם לילדים קטנים במיוחד עם כדורים קלים יותר, גדרות בצידי המגרש ואפשרות לגלגל את הכדור בקלות במקום לזרוק אותו מהאוויר.

ערב בבאולינג בחברת הילדים יאפשר לכם בילוי נחמד שיכלול פרצי התלהבות ועידוד. בדרך כלל תוכלו למצוא במתחמי הבאולינג גם משחקי שולחן שונים כמו כדורגלל שולחן והוקי אוויר ומשחקי וידאו שונים שינעימו את זמנכם ויעשירו את החוויה.

באולינג
באולינג אטרקציה לילדים על השנה

החלקה על הקרח

החלקה על הקרח היא ספורט אמנותי, אבל היא מתאימה מאוד גם לחובבים. בחירה בהחלקה על הקרח תהיה הזדמנות לבדוק למי מכם יש יותר קורדינציה והאם גם לכם המבוגרים עדיין נותרה טיפת שיווי משקל.

המתקשים יוכלו להחזיק בקיר ולהסתובב סביב המשטח תוך פחד מתמיד מפני נפילה. אחרים יגלו כישרון טבעי ויחליקו באלגנטיות בין הקונוסים שבמרכז המשטח. אלה וגם אלה יפלו מפעם לפעם, נפילות שרק יוסיפו לחוויה.

סירת פדלים בפארק הירקון

"הירקון זורם ונשפך לים" שר ישי לוי, אבל לפני כן הוא עובר בפארק הירקון שבתל אביב. בפארק תמצאו מרבדי דשא רחבים ומתקני שעשועים רבים. במרכז הפארק נמצא אגם גדול מלא במי הירקון. באגם תמצאו סירות פדלים שיאפשרו לכם לשוט בשלווה במרכז האגם.

את החוויה ישלימו פיקניק נחמד על הדשא ומשחקי כדור עם הילדים. אפשר להביא גם אופניים, רולרבליידס, סקייטבורד ודומיהם ולנסוע ברחבי הפארק. הפארק מהווה מקום מצוין לנסיעה בכלים אלה כיוון שהוא שטוח ומלא בשבילים נוחים.

ברבור פדלים
חוויה רגועה של 60 דקות

הגונדולייר בפארק רעננה

פארק נוסף שמציע חוויה דומה אבל שונה הוא הגונדולייר בפארק רעננה. במרכז הפארק אגם מלאכותי בו שטה סירתו של הגונדולייר. מדובר בסירה נחמדה שתשיט אתכם באגם בליווי מוזיקה מרגיעה. במהלך השיט תחזו בירקרקותו של הפארק ובמבקרים הרבים שסובבים בו. רכבת הפארק שנוסעת ברחבי פארק רעננה תשלים את החוויה. הרכבת נוסעת באיטיות ובמהלך הנסיעה תראו את העצים הרבים הנטועים בפארק ואת מרבדי הדשא המוריקים.  

שעת סיפור בספרייה

אין ילד שלא אוהב לשמוע סיפור. נסו לפתוח ספר ולהתחיל לספר סיפור מעניין ומייד הילד יירגע ויקשיב לסיפור. הקראת סיפור לפני השינה היא עניין אחד, אבל שעת סיפור בספרייה היא עניין בפני עצמו שמשדרג את החוויה. שמיעת הסיפור יחד עם ילדים אחרים ולעיתים בליווי הצגה תעניק לסיפור משמעות חדשה ותעשיר את עולמם של הילדים.

הספריות השונות מפעילות שעות סיפור לילדים בגילים שונים. בחלק מהספריות יש נהלים מסודרים שלא מתירים כניסה של ילדים צעירים מדי לשעת הסיפור כדי שלא יפריעו. כדאי לוודא מראש שאכן גיל הילדים שלכם מתאים לנהלי הספרייה כדי שלא תהיינה הפתעות.

נגמרו החופשים לילדים? מה עושים עכשיו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in